[NWN2] 1 posąg w ruinach illefarn

Witajcie! Mam proble z pierwszym posągiem w ruinach Illefarn (czy jakoś tak) za pierwszym razem go nie zauważyłem więc porzedłem do wieży goblinów,do kopalni i świątyni. Wie móże ktoś jak aktywować ten pierwszy posąg jak się wchodzi do tych ruin.(Jak by co to mam orginała).Pomocy!!!!!!
Odpowiedz
Pierwszy powinien się automatycznie odpalic zaraz po dojściu blisko niego....
Odpowiedz
Wiecie co ja mam ten sam problem! Ominąłem go za pierwszym razem i nie aktywuje mi się tak samo a jak na niego naciskam, to wyskakuje mi "niepowodzenie: tego przedmiotu nie można używać w walce". O co chodzi? Proszę o pomoc! Resztę posągów aktywowałem, a bez tego to już nie pogram.

Uważaj na capsa.
Odpowiedz
Jeśli żadne z powyższych rozwiązań ci nie pomogło zostały standardowe z serii tych gier. Odpoczynek, wyjście i ponowne wejście do lokacji ew wczytanie wcześniejszego zapisu.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Już wiem dlaczego nie można aktywowac tego posąga!! Musiałem cofnąc się do wcześniejszego zapisu stanu gry, zanim jeszcze wogóle cokolwiek zacząłem robic w tej mapie i po zabiciu grupy orków i goblinów podszedłem do posągu, nacisnąłem na niego i wszystko działa.
Odpowiedz
Jakiś głupi błąd musiał być. Pełno takich bugów w grach


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Tak, to trzeba przyznać...gra jest świetna ale błędów ma od groma. Mi się zdarzyło że cała drużyna mi znikła.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik lafantej dnia niedziela, 28 października 2007, 08:31 napisał

Witajcie! Mam proble z pierwszym posągiem w ruinach Illefarn (czy jakoś tak) za pierwszym razem go nie zauważyłem więc porzedłem do wieży goblinów,do kopalni i świątyni. Wie móże ktoś jak aktywować ten pierwszy posąg jak się wchodzi do tych ruin.(Jak by co to mam orginała).Pomocy!!!!!!Wiem, że odkopuję stary temat, jednakże wiem, że gracze dalej wyrywają sobie włosy z głowy z powodu tego problemu (ja też tak miałem). Na Polskich forach niestety do tej pory nie rozwiązano tego problemu (jedyne co ludzie proponują to odpalenie starszego save), a na scenie zagranicznej już znaleziono na to sposób. Oto on:

1. Pobieranie plik: http://rs22.rapidshar...alk_statue.NCS (jest to plik skryptu umożliwiającego rozmowę z pierwszą statuą).

2. Wklejacie plik do folderu Mój Komputer-->Dysk C-->Documents and Settings-->-->Moje dokumenty-->Neverwinter Nights 2-->override

3. Odpalacie grę i cieszycie się, że problem jest rozwiązany i nie musicie tracić nerwów z powodu grania od starszego save (którego nie zawsze mamy). Pozdrawiam!
Odpowiedz
Witam, dostosowałem się do rad kolegi wyżej ale ten plik już nie istnieje! Co mam robić? wczytanie wcześniejszego save'a nie wchodzi w grę bo jestem prawie że na początku!
Odpowiedz
A nie ma takiego żeby go wpisac w konsole bo jesli chodzi o skrypty to sam wiesz że sobie nie radze...
Odpowiedz
Dzięki za pomoc na pewno zadziała, jakoś popróbuję i może się uda.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

1 posąg w ruinach illefarn - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...