1 posąg w ruinach illefarn - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Tylko tym razem zapisuj częściej i na różnych.
Bard Card,
Dzięki za pomoc na pewno zadziała, jakoś popróbuję i może się uda.
Lionel,
http://www.speedyshar...alk-statue.NCS

Ale i tak trzeba mieć zapis sprzed wejścia du ruin, by skrypt zaskoczył. Należy go wrzucić do folderu override w Moich Dokumentach
Bard Card,
A więc poczekam...
Lionel,
W takim razie trza czekać, aż wrócę z pracy, by móc to ogarnąć.
Bard Card,
A nie ma takiego żeby go wpisac w konsole bo jesli chodzi o skrypty to sam wiesz że sobie nie radze...
Bard Card,
Witam, dostosowałem się do rad kolegi wyżej ale ten plik już nie istnieje! Co mam robić? wczytanie wcześniejszego save'a nie wchodzi w grę bo jestem prawie że na początku!
Gość_Mariancho*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik lafantej dnia niedziela, 28 października 2007, 08:31 napisał

Witajcie! Mam proble z pierwszym posągiem w ruinach Illefarn (czy jakoś tak) za pierwszym razem go nie zauważyłem więc porzedłem do wieży goblinów,do kopalni i świątyni. Wie móże ktoś jak aktywować ten pierwszy posąg jak się wchodzi do tych ruin.(Jak by co to mam orginała).Pomocy!!!!!!



Wiem, że odkopuję stary temat, jednakże wiem, że gracze dalej wyrywają sobie włosy z głowy z powodu tego problemu (ja też tak miałem). Na Polskich forach niestety do tej pory nie rozwiązano tego problemu (jedyne co ludzie proponują to odpalenie starszego save), a na scenie zagranicznej już znaleziono na to sposób. Oto on:

1. Pobieranie plik: http://rs22.rapidshar...alk_statue.NCS (jest to plik skryptu umożliwiającego rozmowę z pierwszą statuą).

2. Wklejacie plik do folderu Mój Komputer-->Dysk C-->Documents and Settings-->-->Moje dokumenty-->Neverwinter Nights 2-->override

3. Odpalacie grę i cieszycie się, że problem jest rozwiązany i nie musicie tracić nerwów z powodu grania od starszego save (którego nie zawsze mamy). Pozdrawiam!
Matek Wielki,
Tak, to trzeba przyznać...gra jest świetna ale błędów ma od groma. Mi się zdarzyło że cała drużyna mi znikła.
Beron Heavyhand,
Jakiś głupi błąd musiał być. Pełno takich bugów w grach
bambek1985,
Już wiem dlaczego nie można aktywowac tego posąga!! Musiałem cofnąc się do wcześniejszego zapisu stanu gry, zanim jeszcze wogóle cokolwiek zacząłem robic w tej mapie i po zabiciu grupy orków i goblinów podszedłem do posągu, nacisnąłem na niego i wszystko działa.
Redhorn Steelaxe,
Jeśli żadne z powyższych rozwiązań ci nie pomogło zostały standardowe z serii tych gier. Odpoczynek, wyjście i ponowne wejście do lokacji ew wczytanie wcześniejszego zapisu.
bambek1985,
Wiecie co ja mam ten sam problem! Ominąłem go za pierwszym razem i nie aktywuje mi się tak samo a jak na niego naciskam, to wyskakuje mi "niepowodzenie: tego przedmiotu nie można używać w walce". O co chodzi? Proszę o pomoc! Resztę posągów aktywowałem, a bez tego to już nie pogram.

Uważaj na capsa.
LIRAEL,
Pierwszy powinien się automatycznie odpalic zaraz po dojściu blisko niego....
lafantej,
Witajcie! Mam proble z pierwszym posągiem w ruinach Illefarn (czy jakoś tak) za pierwszym razem go nie zauważyłem więc porzedłem do wieży goblinów,do kopalni i świątyni. Wie móże ktoś jak aktywować ten pierwszy posąg jak się wchodzi do tych ruin.(Jak by co to mam orginała).Pomocy!!!!!!
Wczytywanie...