[W1] O grafice

By nie robić bałaganu w innych tematach .

To jak oceniacie grafikę? Słyszałem już parę niepochlebnych opinii ale nie mogę się z nimi zgodzić. Jak na razie dizajn lokacji bardzo ciekawy, postacie boskkie (stara twarz Vessemira, żyły na rękach wiedźminów. - dawno nie widziałem tak wysmakowanych postaci). A co dalej? Wypowiem się wkrótce (mimo, że miałem w planach milczeć do świąt to zaszły pewne okoliczności ).
Odpowiedz
Grafika jest dopracowana i wygląda bardzo realistycznie. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić, to powtarzalność modeli NPc-ów. Po ulicach pałęta się 5 podobnych krasnoludów, żebraków i dziwek. Nie, że to jakoś wielce przeszkadza (bo mnie nie przeszkadza), ale dla niektórych i takie szczególiki są ważne.
Odpowiedz
Grafika bardzo dobra, szczególiki postaci itp. Natomiast NPC podczas rozmowy są dosyć sztywni, za mało ruchliwi i bez emocji na twarzy. Działanie kota i zamieci jest genialne
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Też szkoda że modele się bardziej nie różnią. W pewnym momencie zastanawiałem się czy właśnie aby nie leje się z karczmarzem . No i mimika trochę cienka, nie wygląda jakby postacie mówiły.

Ale efekciki miodzio i zaczynam doceniac mocap postaci. Miodzio.
Odpowiedz
A powiedzcie jak u Was z filmikami? Chodzi mi także o tryb rozmowy.

Mam panoramę i w czasie trybu rozmowy, oraz filmików obraz jest tak lekko podzielony na poziome kreski...
Odpowiedz
Przy ustawieniu filtrowania anizotropowego na 2x, wszystkich detali na średnie, wyłączeniu rozmycia tła, Wiedźmin chodzi płynnie i ładnie wygląda na moim kompie Jak miałem filtrowanie na 16x to strasznie chrupał.

Zróżnicowanie postaci mogłoby być rzeczywiście większe. Wspomniany karczmarz wygląd identycznie jak Gruby Anzelm Z mimiką również się zgadzam. Postacie ledwo co usta otwierają.

Tak poza tym to nie mam zastrzeżeń

Tar - nie mam takiego problemu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wbrew pozorm filtrowanie anizotropowe daje duzego kopa w grach. Tekstury zaczynają jak żyletki wygladac.
Odpowiedz
x1650XT-ECbE (external cooling by Ekhtelion )

Z tego co pamiętam to odpalił się ze wszystkim na maksa.
Odpowiedz
Grafika jak najbardziej zadowalająca. Wszystko pięknie dopracowane, wydające się być rzeczywistym. Twórcy nie zawiedli.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Powiem Wam, że komórkowy Wiedźmin także jest spoko W porównaniu ze zwykłymi grami na telefon, Wiedźmin (i przy okazji Assassin tyż) prezentuje się naprawdę ładnie No i gra się przyjemnie, a normalnie po dwóch minutach mi się odechciawało grać na komie... prawie przeszedłem będąc na prawie jazdy wczoraj


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Wiedźmin

O grafice - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...