[Parias] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Parias"!

Pełne zwrotów akcji bandyckie fantasy w mrocznym świecie ogarniętym wojną – taki jest właśnie "Parias", pierwszy tom Trylogii Przymierza Stali, wydany nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Po takiej recenzji aż żal nie kupić.
Odpowiedz
Możesz coś o świecie dodać i jak jest skonstruowany? Czy mamy tu różne rasy, czy raczej jest to ludzkie fantasy. Poziom rozwoju to średniowiecze czy bardziej zaawansowane
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_thorot* dnia wtorek, 7 listopada 2023, 13:35 napisał

Możesz coś o świecie dodać i jak jest skonstruowany? Czy mamy tu różne rasy, czy raczej jest to ludzkie fantasy. Poziom rozwoju to średniowiecze czy bardziej zaawansowane


Poziom rozwoju to średniowiecze, zaś co do ras, w tym tomie czytelnik zetknie się tylko z ludźmi.
"Słowa symbole, egoizm zgubi
A czas zabije każdego z nas"
Arkona - "Imperium" - "Skrajna nienawiść egoistycznej egzystencji"
Odpowiedz
Udało mu się przeczytać wreszcie ;P
Bawiłem się przednio kreacja postaci super choć z czasem dość przewidywalny rozwój zdarzeń, nie wiem ale jakoś podskórnie czułem co się zaraz wydarzy, może znajomość Czarnej Kompanii i innych dzieł pozwolił mi na te przewidywania
Odpowiedz
← Artykuły

[Parias] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...