[Parias] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Niblla,
Udało mu się przeczytać wreszcie ;P
Bawiłem się przednio kreacja postaci super choć z czasem dość przewidywalny rozwój zdarzeń, nie wiem ale jakoś podskórnie czułem co się zaraz wydarzy, może znajomość Czarnej Kompanii i innych dzieł pozwolił mi na te przewidywania
Ravn,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_thorot* dnia wtorek, 7 listopada 2023, 13:35 napisał

Możesz coś o świecie dodać i jak jest skonstruowany? Czy mamy tu różne rasy, czy raczej jest to ludzkie fantasy. Poziom rozwoju to średniowiecze czy bardziej zaawansowane


Poziom rozwoju to średniowiecze, zaś co do ras, w tym tomie czytelnik zetknie się tylko z ludźmi.
Gość_thorot*,
Możesz coś o świecie dodać i jak jest skonstruowany? Czy mamy tu różne rasy, czy raczej jest to ludzkie fantasy. Poziom rozwoju to średniowiecze czy bardziej zaawansowane
Niblla,
Po takiej recenzji aż żal nie kupić.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Parias"!

Pełne zwrotów akcji bandyckie fantasy w mrocznym świecie ogarniętym wojną – taki jest właśnie "Parias", pierwszy tom Trylogii Przymierza Stali, wydany nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...