Pierwsza zapowiedź Wojny Północnej


pierwsza zapowiedź wojny północnej

Jak to lubili mówić różni mędrcy, czas ujawni wszystko. Choć są chwile, gdy z tym stwierdzeniem można polemizować, to równie często okazuje się też ono prawdą. Można tak powiedzieć teraz. O powstawaniu anime z uniwersum serii "The Legend of Heroes" po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2021 roku, a ja sam kila miesięcy temu wspominałem o opóźnieniach przy produkcji. Można jednak powiedzieć, iż praca idzie pełną parą. Dowodem tego jest mająca kilka dni temu premiera promocyjnego wideo.

W ramach filmu możemy zobaczyć główną obsadę, pośród której znajdują się:

Makoto Koichi jako Lavian Winslet

pierwsza zapowiedź wojny północnej

Yūichi Nakamura jako Martin S. Robinson

pierwsza zapowiedź wojny północnej

Sarah Emi Bridcutt jako Iseria Frost

pierwsza zapowiedź wojny północnej

Yūki Ono jako Talion Drake

pierwsza zapowiedź wojny północnej

W skład ekipy zajmującej się produkcją wchodzą: Hidekazu Sato ("Aquarion Logos", "Basquash!", "The Slayers Next") przy reżyserii anime, Mina Ōsawa ("The Strongest Sage With the Weakest Crest") siedzi nad projektami postaci, Shoji Hara ("PriPara") to projektant nowych postaci, a Mao Emura zajmuje się weryfikacją historii oraz jej kompozycją z serią, w czym pomaga Hideki Ryо̄ga.

Według pogłosek, premiera powinna mieć miejsce w zimowym sezonie 2023 roku, choć na chwilę obecną w tej zapowiedzi nie ma takiego potwierdzenia (pokazany jest tylko rok).

Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
← Nowości

Pierwsza zapowiedź Wojny Północnej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...