Kotobukiya stworzy figurkę Renne Bright


kotobukiya stworzy figurkę renne bright

Wraz z kolejnymi częściami serii The Legend of Heroes rośnie popularność marki oraz potencjał do tworzenia rozmaitych gadżetów. Zaliczają się do nich choćby figurki bohaterów. Wspominana przeze mnie już swego czasu firma Kotobukiya, która skupia się właśnie na tworzeniu takich przedmiotów, właśnie ogłosiła iż podejmie się także stworzenia figurki Renne Bright.

Póki co firma nie udostępniła żadnych prototypów, tak więc to jak będzie wyglądał ostateczny produkt to na chwilę obecną temat niemal czystych spekulacji. Jedyną wskazówką jest fakt iż do ogłoszenia skorzystano z jej obrazu z "Trails into Reverie", która to część ma się ukazać na rynku zachodnim w 2023 roku.

Łącznie będzie to już piąty projekt tego typu będący dziełem Kotobukiyi. Wraz z tym ogłoszeniem pojawiły się także nowe obrazy niepomalowanych figurek przedstawiających Rixię Mao i Crowa Armbrusta (jego postawiono obok ukończonego już Reana Schwarzera).

kotobukiya stworzy figurkę renne bright kotobukiya stworzy figurkę renne bright kotobukiya stworzy figurkę renne bright
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
← Nowości

Kotobukiya stworzy figurkę Renne Bright - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...