"A Plague Tale: Requiem" – ujawniono datę premiery oraz nowy gameplay


Asobo Studio, francuski producent gier odpowiedzialny za powstanie pozytywnie przyjętego wśród recenzentów i graczy "A Plague Tale: Innocence" ujawnił datę premiery długo oczekiwanego sequela. "A Plague Tale: Requiem" pojawi się na rynku już 18 października 2022 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS5, Xbox Series S/X oraz Nintendo Switch.

a plague tale: requiem,amicia,hugo

Podczas "Focus Showcase", wydarzenia zorganizowanego przez wydawcę gry, poinformowano nie tylko o dacie premiery kontynuacji przygód dwójki bohaterów. Ujawniony został również trwający 12 minut gameplay, w którym zaprezentowano elementy skradania oraz walki z przeciwnikami. Gameplay można obejrzeć w rozszerzeniu newsa.

Odpowiedz
Znowu ponarzekam, że nie ukaże się na PS4 Pierwsza część bardzo mi się podobała i ostrzyłem sobie ząbki na sequel. No cóż, może za kilka lat zagram.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Yeah... Już zacieram rączki... Będzie okazja by przed premierą przejść ponownie poprzednią część... Swoją drogą ma dziewczyna pecha z tą głową - powinna zacząć nosić jakiś hełm...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia piątek, 24 czerwca 2022, 07:00 napisał

Znowu ponarzekam, że nie ukaże się na PS4 Pierwsza część bardzo mi się podobała i ostrzyłem sobie ząbki na sequel. No cóż, może za kilka lat zagram.


Zakup nowej konsoli niedługo będzie konieczny żeby zagrać w najnowsze premiery. Ja już wiem, że na swoim back-genowym Xboxie nie zagram w nowego "A Plague Tale" oraz "Hellblade 2", którego koniecznie trzeba będzie ograć w słuchawkach z dźwiękiem przestrzennym.

Z drugiej strony, Microsoft od pewnego czasu oferuje granie w Chmurze. Muszę więcej poczytać o tej opcji grania, może nie trzeba będzie kupować nowej konsoli dla raptem dwóch tytułów.
Odpowiedz
← Nowości

"A Plague Tale: Requiem" – ujawniono datę premiery oraz nowy gameplay - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...