"A Plague Tale: Requiem" – ujawniono datę premiery oraz nowy gameplay - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ammon,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia piątek, 24 czerwca 2022, 07:00 napisał

Znowu ponarzekam, że nie ukaże się na PS4 Pierwsza część bardzo mi się podobała i ostrzyłem sobie ząbki na sequel. No cóż, może za kilka lat zagram.


Zakup nowej konsoli niedługo będzie konieczny żeby zagrać w najnowsze premiery. Ja już wiem, że na swoim back-genowym Xboxie nie zagram w nowego "A Plague Tale" oraz "Hellblade 2", którego koniecznie trzeba będzie ograć w słuchawkach z dźwiękiem przestrzennym.

Z drugiej strony, Microsoft od pewnego czasu oferuje granie w Chmurze. Muszę więcej poczytać o tej opcji grania, może nie trzeba będzie kupować nowej konsoli dla raptem dwóch tytułów.
Gość_Dan.*,
Yeah... Już zacieram rączki... Będzie okazja by przed premierą przejść ponownie poprzednią część... Swoją drogą ma dziewczyna pecha z tą głową - powinna zacząć nosić jakiś hełm...
Medivh,
Znowu ponarzekam, że nie ukaże się na PS4 Pierwsza część bardzo mi się podobała i ostrzyłem sobie ząbki na sequel. No cóż, może za kilka lat zagram.
Ammon,

Asobo Studio, francuski producent gier odpowiedzialny za powstanie pozytywnie przyjętego wśród recenzentów i graczy "A Plague Tale: Innocence" ujawnił datę premiery długo oczekiwanego sequela. "A Plague Tale: Requiem" pojawi się na rynku już 18 października 2022 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS5, Xbox Series S/X oraz Nintendo Switch.

a plague tale: requiem,amicia,hugo

Podczas "Focus Showcase", wydarzenia zorganizowanego przez wydawcę gry, poinformowano nie tylko o dacie premiery kontynuacji przygód dwójki bohaterów. Ujawniony został również trwający 12 minut gameplay, w którym zaprezentowano elementy skradania oraz walki z przeciwnikami. Gameplay można obejrzeć w rozszerzeniu newsa.

Wczytywanie...