[Uncharted] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Uncharted"!

Nie jestem psychofanem serii "Uncharted", ale uważam, że ta konsolówka to bardzo zgrabnie zrealizowana opowieść, dostarczająca fajną rozrywkę i z przyjemnością przeszedłem jej cztery części, śledząc historię Nathana Drake'a. W zeszłym roku dowiedziałem się o kręceniu zdjęć do filmowej adaptacji sagi. Moje uczucia w tym momencie można było nazwać co najmniej mieszanymi. Z jednej strony fabuła posiada potencjał filmowy jako kolejny klon Indiany Jonesa, z drugiej przeniesienie gry na srebrny ekran praktycznie nigdy nie kończy się dobrze. Jak było w tym przypadku?... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Czyim genialnym pomysłem było zatrudnienie Hollanda jak Drake'a? XD Serio nie mogli zatrudnić Chris Pratta, albo kogoś kto przynajmniej wygląda na dobrze zbudowanego?
Odpowiedz
Akurat Holland do roli mocno przypakował, czego oczywiście nie omieszkali pokazać różnymi scenami bez koszulki, kiedy ćwiczy w domu np. wspinanie po linie (tak, ma zamocowaną linę w mieszkaniu...).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Artykuły

[Uncharted] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...