[Uncharted] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Akurat Holland do roli mocno przypakował, czego oczywiście nie omieszkali pokazać różnymi scenami bez koszulki, kiedy ćwiczy w domu np. wspinanie po linie (tak, ma zamocowaną linę w mieszkaniu...).
Mikeal,
Czyim genialnym pomysłem było zatrudnienie Hollanda jak Drake'a? XD Serio nie mogli zatrudnić Chris Pratta, albo kogoś kto przynajmniej wygląda na dobrze zbudowanego?
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Uncharted"!

Nie jestem psychofanem serii "Uncharted", ale uważam, że ta konsolówka to bardzo zgrabnie zrealizowana opowieść, dostarczająca fajną rozrywkę i z przyjemnością przeszedłem jej cztery części, śledząc historię Nathana Drake'a. W zeszłym roku dowiedziałem się o kręceniu zdjęć do filmowej adaptacji sagi. Moje uczucia w tym momencie można było nazwać co najmniej mieszanymi. Z jednej strony fabuła posiada potencjał filmowy jako kolejny klon Indiany Jonesa, z drugiej przeniesienie gry na srebrny ekran praktycznie nigdy nie kończy się dobrze. Jak było w tym przypadku?... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...