[GIII] Kowal Kalan

Wykonuję zadanie z tym poparciem innych kowali i mi zniknął kalan, wiecie gdzie się podział, bo w klanie ognia go nie ma .

[Dodano po chwili]

to nikt nie wie, co się stało?
Odpowiedz
Może się zapadł pod tekstury (jak zwykle...).

Wpisz w konsoli:

goto Kalan

i po krzyku.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A JAK się uruchamia tą konsolę, bo rozumie, że trzeba nacisnąć jakiś klawisz a później tą komendę wpisać
Odpowiedz
Kalana nie ma w klanie ognia, jest koło bandy orków, popiera cię gdy go od nich "uwolnisz", wszystko masz ok.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
a gdzie jest ten obóz orków tzn. który bo trochę ich jest?
Odpowiedz
Koło klanu ognia są dwa obozy, jeden jest trochę dalej, w tym dalszym pod ścianą. Mała grupka,ok 6-7.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
chodzi ci o tą grupę przy ognisku z szamanem, koło 6 orków tam jest, ale tam go nie było
Odpowiedz
Tj są dwie grupy koło klanu ognia, jedna to ta na którą "polujesz" z takim kolesiem i dróga, gdzie on jest, ale on nie stoi między nimi a trochę za nimi, i tak, jest tam jeden szaman.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
no wyjaśniło się, znalazłem go
Odpowiedz
A ja nie mogę znaleźć Kalana ani w Klanie Ognia, ani w żadnym z tych dwóch obozów orków, na dodatek orków tam niema, bo wcześniej ich zabiłem, gdzie może być Kalan, pomóżcie, nie chcę używać kodów. Szukałem go wszędzie dookoła i nic.
Odpowiedz
Chyba wiem gdzie może on być jeśli nie ma go przy tej grupce orków. Też miałem ten kłopot. Trzeba zacząć od mostu do klanu ognia i kierować się na miejsce gdzie są ci orkowie. U mnie zablokował go rozpruwacz i nie mógł dojść do tych orków. Jak usłyszysz jakieś jęki po drodze do orków to biegnij tam bo to pewnie on.
Odpowiedz
← Gothic

Kowal Kalan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...