Kowal Kalan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Master2011*,
Chyba wiem gdzie może on być jeśli nie ma go przy tej grupce orków. Też miałem ten kłopot. Trzeba zacząć od mostu do klanu ognia i kierować się na miejsce gdzie są ci orkowie. U mnie zablokował go rozpruwacz i nie mógł dojść do tych orków. Jak usłyszysz jakieś jęki po drodze do orków to biegnij tam bo to pewnie on.
DaveGothic,
A ja nie mogę znaleźć Kalana ani w Klanie Ognia, ani w żadnym z tych dwóch obozów orków, na dodatek orków tam niema, bo wcześniej ich zabiłem, gdzie może być Kalan, pomóżcie, nie chcę używać kodów. Szukałem go wszędzie dookoła i nic.
Soldier,
no wyjaśniło się, znalazłem go
lukis2012,
Jest zaznaczony na mapie NPC pod numerem 20 Na wschód od Klanu Ognia
Redhorn Steelaxe,
Tj są dwie grupy koło klanu ognia, jedna to ta na którą "polujesz" z takim kolesiem i dróga, gdzie on jest, ale on nie stoi między nimi a trochę za nimi, i tak, jest tam jeden szaman.
Soldier,
chodzi ci o tą grupę przy ognisku z szamanem, koło 6 orków tam jest, ale tam go nie było
Redhorn Steelaxe,
Koło klanu ognia są dwa obozy, jeden jest trochę dalej, w tym dalszym pod ścianą. Mała grupka,ok 6-7.
Soldier,
a gdzie jest ten obóz orków tzn. który bo trochę ich jest?
Redhorn Steelaxe,
Kalana nie ma w klanie ognia, jest koło bandy orków, popiera cię gdy go od nich "uwolnisz", wszystko masz ok.
Soldier,
A JAK się uruchamia tą konsolę, bo rozumie, że trzeba nacisnąć jakiś klawisz a później tą komendę wpisać
Medivh,
Może się zapadł pod tekstury (jak zwykle...).

Wpisz w konsoli:

goto Kalan

i po krzyku.
Soldier,
Wykonuję zadanie z tym poparciem innych kowali i mi zniknął kalan, wiecie gdzie się podział, bo w klanie ognia go nie ma .

[Dodano po chwili]

to nikt nie wie, co się stało?
Wczytywanie...