[TESIV] Ektoplazma

Mam problem ze zebraniem ektoplazmy od duchów. Po zabiciu podchodzę do niego i wciskam space aby to coś pobrać. niestety zaraz znika a w ekwipunku nie ma takiej pozycji. co trzeba zrobić aby ja dostać? trzeba mieć jakiś przyrząd do zebrania? Proszę o pomoc.
Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że jest to dziwny problem - mi się nie zdarzył. Nie mam pomysłu na jego rozwiązanie, ale wiem jak go obejść, jeżeli potrzebujesz ektoplazmy. Niektórzy alchemicy w sklepach mają do sprzedania ektoplazmę i to u nich możesz ją kupić. Sam ten składnik nie jest w sumie tak kosztowny, żeby jakoś bardzo przejmować się tym problemem. Będziesz musiał tylko się nabiegać po sklepach.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
do tej pory szukalem tej ektoplazmy i nigdzie nie moge jej nie znalazlem. gdzie konkretnie moge ja dostac?
Odpowiedz
Ektoplazmę bierze się z tego co zostało po duchach. Więc zwiedzając podziemia na pewno można ją znaleźć.


Odpowiedz
Ech... SaintMaster przeczytaj najpierw pierwszy post, a później odpowiadaj.

mlodyvb - szukałeś w sklepach?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Napisał że szukał więc co to za pytanie...ale tak szczerze mówiąc to nie wiem. Nie mam TES IV ale grałem u kuzyna przez kilka dni i też szukałem bo na duchy mi się nie chciało iść. I nie znalazłem. Tak więc chodzi mu o konkretny sklep
W snach jesteśmy
zwykłymi marynarzami,
nie kapitanami, lecz ludźmi
na pokładzie, którzy nigdy
nie wiedzą, jak dopłynąć
do pięknych portów.
Odpowiedz
W takim razie spróbuj w Alchemicznych Rozmaitościach (All Things Alchemical) w Skingradzie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
kurcze dalej lipa bo jest tylko 1 szt a potrzebuje 5.
Odpowiedz
Trochę porozglądałem się po necie za tym problemem, ale niestety nic nie znalazłem. Jakiś unikatowy jest ten twój bug Pozostaje ci albo przeszukiwać skrzynki i liczyć na szczęście, albo użyć kodów.

Btw - próbowałeś się przejść gdzieś poza miasto, a później wrócić do tego sklepu? Może ta ektoplazma się odnawia w ekwipunku sprzedawcy?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
postaram sie poszukac. nic nie trzeba miec dodatkowego zeby moc zebrac ektoplazme? co do kodow nie moge nigdzie dorwac na necie. nie tylko ektoplazma mi jest potrzebna bo sa inne buble. wlasnie z nimi daje rade ale ten to jest niczym sobie
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Ektoplazma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...