Ektoplazma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

mlodyvb,
postaram sie poszukac. nic nie trzeba miec dodatkowego zeby moc zebrac ektoplazme? co do kodow nie moge nigdzie dorwac na necie. nie tylko ektoplazma mi jest potrzebna bo sa inne buble. wlasnie z nimi daje rade ale ten to jest niczym sobie
Medivh,
Trochę porozglądałem się po necie za tym problemem, ale niestety nic nie znalazłem. Jakiś unikatowy jest ten twój bug Pozostaje ci albo przeszukiwać skrzynki i liczyć na szczęście, albo użyć kodów.

Btw - próbowałeś się przejść gdzieś poza miasto, a później wrócić do tego sklepu? Może ta ektoplazma się odnawia w ekwipunku sprzedawcy?
mlodyvb,
kurcze dalej lipa bo jest tylko 1 szt a potrzebuje 5.
Medivh,
W takim razie spróbuj w Alchemicznych Rozmaitościach (All Things Alchemical) w Skingradzie.
Lordzio,
Napisał że szukał więc co to za pytanie...ale tak szczerze mówiąc to nie wiem. Nie mam TES IV ale grałem u kuzyna przez kilka dni i też szukałem bo na duchy mi się nie chciało iść. I nie znalazłem. Tak więc chodzi mu o konkretny sklep
Medivh,
Ech... SaintMaster przeczytaj najpierw pierwszy post, a później odpowiadaj.

mlodyvb - szukałeś w sklepach?
SaintMaster,
Ektoplazmę bierze się z tego co zostało po duchach. Więc zwiedzając podziemia na pewno można ją znaleźć.
mlodyvb,
do tej pory szukalem tej ektoplazmy i nigdzie nie moge jej nie znalazlem. gdzie konkretnie moge ja dostac?
Medivh,
Muszę powiedzieć, że jest to dziwny problem - mi się nie zdarzył. Nie mam pomysłu na jego rozwiązanie, ale wiem jak go obejść, jeżeli potrzebujesz ektoplazmy. Niektórzy alchemicy w sklepach mają do sprzedania ektoplazmę i to u nich możesz ją kupić. Sam ten składnik nie jest w sumie tak kosztowny, żeby jakoś bardzo przejmować się tym problemem. Będziesz musiał tylko się nabiegać po sklepach.
mlodyvb,
Mam problem ze zebraniem ektoplazmy od duchów. Po zabiciu podchodzę do niego i wciskam space aby to coś pobrać. niestety zaraz znika a w ekwipunku nie ma takiej pozycji. co trzeba zrobić aby ja dostać? trzeba mieć jakiś przyrząd do zebrania? Proszę o pomoc.
Wczytywanie...