Matrix Zmartwychwstania na pierwszych materiałach


matrix zmartwychwstania,matrix 4

Można się zastanawiać po co i jaki sens, oprócz oczywistego skoku na kasę, ma odgrzewanie serii z Keanu Reevesem w roli głównej. Prawda jest jednak taka, że wszyscy choć rzucimy okiem z ciekawości, co takiego zrodziło się przez te lata w umysłach sióstr Wachowskich, że aż postanowiły wrócić do lekko zakurzonego uniwersum. Oby był to kazus “Mad Maxa” a nie wielu innych franczyz, które wróciły tylko po to, aby zaraz odejść w niesławie.

W sieci pojawiły się pierwsze teasery “Matrix 4”. Wchodząc na oficjalną stronę główną widowiska i klikając jedną z pigułek, obejrzymy krótkie zajawki dedykowane obranej przez nas ścieżce. Natomiast już jutro ma ukazać się pełny zwiastun produkcji. Jest na co czekać?

matrix zmartwychwstania,matrix 4

Premiera “Matrix Zmartwychwstania” 17 grudnia 2021 roku w kinach, natomiast na platformę HBO Max film trafi 22 grudnia.

Odpowiedz
Lol czemu Neo wygląda jak John Wick?
Odpowiedz
Po dziesiątkach filmów z Avengersami i tym całym komiksowym szaleństwem w tworzeniu filmów w ostatnim czasie miło będzie znów zobaczyć coś co swego czasu rządziło światem kina... A Matrixa zawsze ceniłem i do dziś lubię zobaczyć tego klasyka kina, bo dziś już zasługuje na taką nazwę. A co nowego wprowadzi kolejna część ? Czekam niecierpliwie i jestem na TAK.
Odpowiedz
Pewnie nie wielu z was nie wie, ale to nie jest kolejna chronologicznie część. Jest to kontyuacja części pierwszej, tak jakby wszystkie następne części nigdy nie miały miejsca.
Otatnie produkcje sióstr Wachowskich jednak nie napawają mnie optymizmem
Odpowiedz
← Nowości

Matrix Zmartwychwstania na pierwszych materiałach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...