droga_szamana_5

EA Polska jest świadom problemów z lokalizacją Mass Effect: Edycja Legendarna


mass effect: edycja legendarna

Niestety, wcześniejsze przewidywania naszych czytelników okazały się prawdziwe. Electronic Arts Polska ponownie pokpił sprawę w kwestii lokalizacji sagi “Mass Effect” i także w przypadku “Edycji Legendarnej” mamy do wyboru albo klasyczną angielską wersję, albo z polskim dubbingiem. Nie ma możliwości raczenia się rozgrywką z lokalizacją kinową (angielskie głosy, polskie napisy) oprócz “Mass Effect 3” (gdzie taka była w standardzie), a dodatkowo – nie przetłumaczono w ogóle dodatków “Lair of the Shadow Broker” i “Arrival”, więc w pewnych fragmentach “Mass Effect 2” słyszymy mieszaninę obu wersji.

Biorąc pod uwagę, że każda część ma zupełnie inną lokalizację i głosy, a brak przetłumaczonych rozszerzeń pokazuje, że dystrybutor nie zrobił kompletnie nic w tej sprawie, inaczej nie da się tego określić jako gigantyczną fuszerkę. Gracze są rozczarowani i dają temu wyraz, a polski oddział Electronic Arts potwierdza, że czyta wiadomości od fanów i prosi o cierpliwość.

Dziękujemy Wam za przekazane przez Was wszystkie informacje na temat problemów z wersją językową. Na chwilę obecną nie mogę Wam niczego obiecać, poza tym, że dam Wam znać, tak szybko jak będę miał dodatkowe aktualizacje w tej sprawie.

Dzięki za cierpliwość i zrozumienie.

zdradził EA_Cekiel, Community Manager EA Polska, na oficjalnym forum korporacji

Po tak enigmatycznym wpisie trudno orzec, czy dystrybutor faktycznie pochyli się nad sprawą i coś tutaj podziała, czy też kompletnie ją oleje. Czekamy, jeżeli tak zostanie, to mamy kandydata do zgarnięcia nagrody “Żenady Roku”.

Odpowiedz
Przecież to jest jakaś absolutna podstawa, żeby ta lokalizacja działa XD I oni jeszcze nie mogą obiecać naprawy tego elementu, tylko mydlą oczy.
Odpowiedz
← Nowości

EA Polska jest świadom problemów z lokalizacją Mass Effect: Edycja Legendarna - Odpowiedź

Wczytywanie...