walizka

Miłość, śmierć i roboty już za rogiem


miłość śmierć i roboty

Netflix opublikował właśnie zwiastun drugiego sezonu antologii "Miłość, śmierć i roboty" wraz z datą premiery: 14 maja 2021 roku. Pierwsza seria została ciepło przyjęta przez widzów, mimo że poziom był dosyć nierówny – obok rewelacyjnych klipów były też takie naprawdę przeciętne. Co ciekawe, w zwiastunie widnieje również przybliżona data premiery trzeciego sezonu – rok 2022. Który z oryginalnych osiemnastu odcinków podobał się wam najbardziej?Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O, nie mogę się doczekać! Uwielbiam 1. sezon, był zupełnie niespodziewaną bombonierką pełną różnorodnych czekoladek

"Udanych łowów" było najlepsze, poruszające, malujące interesujący świat, w którym natura staje naprzeciwko technologicznemu postępowi, z historią kobiety, która z ofiary przeistacza się w łowczynię.
Odpowiedz
Chyba to z ruskimi i rojem potworów ostatni zdaje się w sezonie. Był to też odcinek który dużo lepiej oglądało się z polskim dubbingiem.
Odpowiedz
Antologia jak antologia. Były odcinki intrygujące i dające do myślenia. Były do bólu przeciętne, ale ładne dla oka. Były beznadziejne. Nic wielkiego, ale do obiadu czy szybkiego piwka można obejrzeć. Dla mnie nic wielkiego i całość była trochę przehypowana niestety.
Odpowiedz
← Nowości

Miłość, śmierć i roboty już za rogiem - Odpowiedź

Wczytywanie...