walizka

Pierwszy trailer Voyagers


Studio Lionsgate wrzuciło do sieci pierwszy trailer nadchodzącej space opery pt. "Voyagers". Aby ocalić ludzkość, wysłano na odległą planetę w celach kolonizacyjnych grupę młodych mężczyzn i kobiet, od urodzenia chowanych dla ich inteligencji i posłuszeństwa. Gdy odkrywają niepokojące sekrety na temat misji, odrzucają swój trening i oddają się odkrywaniu prymitywnej natury człowieka. Życie na statku szybko przeradza się w chaos, a załoga pogrąża się w strachu, pożądaniu i niezaspokojonej żądzy władzy.

Film miał ukazać się w zeszłym roku, jednak premierę przełożono na 09 kwietnia 2021. Za kamerą stanął Neil Burger ("Jestem Bogiem", "Iluzjonista", "Niezgodna"), natomiast w głównych rolach występują Tye Sheridan ("X-Men: Apocalypse", "Ready Player One"), Lily-Rose Depp ("Król", "Planetarium"), Colin Farrell ("Raport mniejszości", "Pamięć absolutna"), Fionn Whitehead ("Dunkierka") czy Isaac Hempstead Wright ("Gra o tron").

Szczerze powiedziawszy, zupełnie mnie ten zwiastun nie grzeje. Odgrzewany kotlet, jakich wiele. Jakie jest wasze zdanie?Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie no, pomysł sam w sobie jest niezgorszy. Taki trochę prequel "BioShocka" w kosmosie. Jak to zostanie dobrze poprowadzone, to i może być z tego ciekawe kino rozrywkowe i produkcja, która zmusza do refleksji oraz zadawania ciekawych pytań o naturę człowieka.

Problem w tym, że zwiastun zapowiada jakieś mało klimatyczne popłuczyny dla nastolatków, gdzie jest krew i seksik.

No, ale obsada mocna - spojrzy się, ale bez większych oczekiwań,
Odpowiedz
← Nowości

Pierwszy trailer Voyagers - Odpowiedź

Wczytywanie...