outpost

Pierwsze zdjęcia "Dziedzictwa Jowisza"


dziedzictwo jowisza,jupiter's legacy

Gratka dla fanów spandexu. Już 07 maja na Netflixie odbędzie się premiera nadchodzącego serialu "Dziedzictwo Jowisza" ("Jupiter's Legacy"). Bazuje on na komiksie Marka Millara o tym samym tytule. Pierwsza generacja superbohaterów zapewniała pokój na świecie przez niemal wiek. Gdy czarny charakter przejmuje kontrolę nad krajem, dzieci superbohaterów muszą nauczyć się kilka faktów o odpowiedzialności i sprostać swojemu dziedzictwu.

W kampanii promocyjnej Netlifx pokazał kolejny zwiastun, ukazujący pierwsze zdjęcia z planu oraz odtwórców głównych ról. Zobaczcie sami.

W wideo widzimy jak ożywa najbardziej przerażający czarny charakter tego sezonu – Blackstar. Przedstawiamy Hutcha (Ian Quinlan), syna jednego z najgroźniejszych złoczyńców świata, a także Chloe Sampson (Elena Kampouris), córkę największych superbohaterów. Poznajemy Sheldona Sampsona (Josh Duhamel) we wcieleniu z 1929 r. i spotykamy Brandona (Andrew Horton), który jest jego synem. Następnie widzimy postaci z pierwszego pokolenia superbohaterów: Lady Liberty/Grace Sampson (Leslie Bibb), Utopian/Sheldon Sampson (Duhamel) i Brainwave/Walter Sampson (Ben Daniels).Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Niby spoko, ale uwypuklanie pewnych części kostiumu przywodzi mi na myśl kultowe "bat-suty" lub jakąś wysokobudżetową porno-parodię. Ktoś dał ciała tutaj
Odpowiedz
No zdecydowanie nie da się na nic innego patrzeć na tym zdjęciu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Pierwsze zdjęcia "Dziedzictwa Jowisza" - Odpowiedź

Wczytywanie...