world-of-warcraft-cisza-przed-burza

Odpowiedz
  • 1 strona

X-Fighter

Matthias Circello

Templariusz Mroku
10922 Mroczny Rycerz
Napisano: 16 września 2007, 18:23 · #1
0
Właśnie wystartowała nowa era w grze X-fighter .
Jeśli ktoś ma ochotę spróbować, to zapraszam - gra jest tego warta. Inna sprawa, że jest nieco skomplikowana, ale cóż

X-Fighter jest grą turową rozgrywaną za pośrednictwem internetu. Jest to gra strategiczna z elementami RPG, w której gracz wciela się w postać wojownika zwanego X-Fighterem. Rozgrywka polega na szczegółowym planowaniu rozwoju swego bohatera oraz interakcji z innymi graczami w celu osiągnięcia ZWYCIĘSTWA! (I nie, nie jest to kolejny BiteFight albo OGame.)

W razie jakiś wątpliwości, czy pytań co do gry - można do mnie pisać na PW albo pytać tu w temacie.

X-fighter - Spróbujcie
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.

ArcanisGath

1
Napisano: 27 sierpnia 2009, 09:38 · #2
0
Odświeżam temat, bo nowa era rusza 8.IX 2009, pod spodem prezentuję odrobinę jej klimatu:

Szukasz niebanalnej i intrygującej gry pod przeglądarkę WWW? Xfighter jest grą dla Ciebie.

Zasadniczym celem gracza jest osiągnięcie poziomu mocy Bezimiennego Władcy by walcząc z nim stać się zwycięzcą Ery, tak naprawdę jednak większość xfighterów spędza swój czas plądrując Otchłań pełną niebezpieczeństw i czyhających potworów lub przemierzając ulice Xcity, gdzie może ich spotkać dosłownie wszystko. Świat rodem z MadMaxa pełen jest rozbudowanych interakcji między graczami, tutaj nie opłaci się grać w pojedynkę - uzupełniające się cechy mieszkających ras wykorzystane w odpowiednim momencie mogą przechylić szalę zwycięstwa w walce lub osłabić wroga zanim do niej dojdzie...
Czasami nawet bezbronny, lecz odważny xfighter pomysłowością z wrogów uczyni sojuszników lub odmieni swój los w oczach innych...

Poznaj mordercze techniki trenowane w niezliczonych pojedynkach, weź udział w wojnie niejednokrotnie rozpalającej całe miasto, poznaj życie klanowe a przede wszystkim wykazując się zdolnością przewidywania zdobądź szacunek najlepszych pokazując, że i z nimi można wygrać.

Masz odwagę by zwać się Xfighterem?

www.xfighter.gameshow.pl

Gość_JPG-2018*

Napisano: 7 lipca 2018, 09:40 · #3
0
CZEŚĆ
Odświeżam temat bo chcę zapytać: kto ma prawa do marki, czy jest jakiś kontakt do starej gwardii, kogokolwiek?

Gość_JPG-2018*

Napisano: 7 lipca 2018, 09:41 · #4
0
Heh, nie zostawiłem do siebie kontaktu, raczej tutaj już nie zajrzę, chyba, że znowu google mnie tutaj zabierze.
Proszę bardzo o kontakt, ktokolwiek widział ktokolwiek wie
samuraj.ae@gmail.com

X-Fighter - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...