X-Fighter

Właśnie wystartowała nowa era w grze X-fighter .
Jeśli ktoś ma ochotę spróbować, to zapraszam - gra jest tego warta. Inna sprawa, że jest nieco skomplikowana, ale cóż

X-Fighter jest grą turową rozgrywaną za pośrednictwem internetu. Jest to gra strategiczna z elementami RPG, w której gracz wciela się w postać wojownika zwanego X-Fighterem. Rozgrywka polega na szczegółowym planowaniu rozwoju swego bohatera oraz interakcji z innymi graczami w celu osiągnięcia ZWYCIĘSTWA! (I nie, nie jest to kolejny BiteFight albo OGame.)

W razie jakiś wątpliwości, czy pytań co do gry - można do mnie pisać na PW albo pytać tu w temacie.

X-fighter - Spróbujcie
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Odświeżam temat, bo nowa era rusza 8.IX 2009, pod spodem prezentuję odrobinę jej klimatu:


Szukasz niebanalnej i intrygującej gry pod przeglądarkę WWW? Xfighter jest grą dla Ciebie.

Zasadniczym celem gracza jest osiągnięcie poziomu mocy Bezimiennego Władcy by walcząc z nim stać się zwycięzcą Ery, tak naprawdę jednak większość xfighterów spędza swój czas plądrując Otchłań pełną niebezpieczeństw i czyhających potworów lub przemierzając ulice Xcity, gdzie może ich spotkać dosłownie wszystko. Świat rodem z MadMaxa pełen jest rozbudowanych interakcji między graczami, tutaj nie opłaci się grać w pojedynkę - uzupełniające się cechy mieszkających ras wykorzystane w odpowiednim momencie mogą przechylić szalę zwycięstwa w walce lub osłabić wroga zanim do niej dojdzie...
Czasami nawet bezbronny, lecz odważny xfighter pomysłowością z wrogów uczyni sojuszników lub odmieni swój los w oczach innych...

Poznaj mordercze techniki trenowane w niezliczonych pojedynkach, weź udział w wojnie niejednokrotnie rozpalającej całe miasto, poznaj życie klanowe a przede wszystkim wykazując się zdolnością przewidywania zdobądź szacunek najlepszych pokazując, że i z nimi można wygrać.

Masz odwagę by zwać się Xfighterem?


www.xfighter.gameshow.pl
Odpowiedz
CZEŚĆ
Odświeżam temat bo chcę zapytać: kto ma prawa do marki, czy jest jakiś kontakt do starej gwardii, kogokolwiek?
Odpowiedz
Heh, nie zostawiłem do siebie kontaktu, raczej tutaj już nie zajrzę, chyba, że znowu google mnie tutaj zabierze.
Proszę bardzo o kontakt, ktokolwiek widział ktokolwiek wie
samuraj.ae@gmail.com
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

X-Fighter - Odpowiedź

Wczytywanie...