X-Fighter

Właśnie wystartowała nowa era w grze X-fighter .
Jeśli ktoś ma ochotę spróbować, to zapraszam - gra jest tego warta. Inna sprawa, że jest nieco skomplikowana, ale cóż

X-Fighter jest grą turową rozgrywaną za pośrednictwem internetu. Jest to gra strategiczna z elementami RPG, w której gracz wciela się w postać wojownika zwanego X-Fighterem. Rozgrywka polega na szczegółowym planowaniu rozwoju swego bohatera oraz interakcji z innymi graczami w celu osiągnięcia ZWYCIĘSTWA! (I nie, nie jest to kolejny BiteFight albo OGame.)

W razie jakiś wątpliwości, czy pytań co do gry - można do mnie pisać na PW albo pytać tu w temacie.

X-fighter - Spróbujcie
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Odświeżam temat, bo nowa era rusza 8.IX 2009, pod spodem prezentuję odrobinę jej klimatu:


Szukasz niebanalnej i intrygującej gry pod przeglądarkę WWW? Xfighter jest grą dla Ciebie.

Zasadniczym celem gracza jest osiągnięcie poziomu mocy Bezimiennego Władcy by walcząc z nim stać się zwycięzcą Ery, tak naprawdę jednak większość xfighterów spędza swój czas plądrując Otchłań pełną niebezpieczeństw i czyhających potworów lub przemierzając ulice Xcity, gdzie może ich spotkać dosłownie wszystko. Świat rodem z MadMaxa pełen jest rozbudowanych interakcji między graczami, tutaj nie opłaci się grać w pojedynkę - uzupełniające się cechy mieszkających ras wykorzystane w odpowiednim momencie mogą przechylić szalę zwycięstwa w walce lub osłabić wroga zanim do niej dojdzie...
Czasami nawet bezbronny, lecz odważny xfighter pomysłowością z wrogów uczyni sojuszników lub odmieni swój los w oczach innych...

Poznaj mordercze techniki trenowane w niezliczonych pojedynkach, weź udział w wojnie niejednokrotnie rozpalającej całe miasto, poznaj życie klanowe a przede wszystkim wykazując się zdolnością przewidywania zdobądź szacunek najlepszych pokazując, że i z nimi można wygrać.

Masz odwagę by zwać się Xfighterem?


www.xfighter.gameshow.pl
Odpowiedz
CZEŚĆ
Odświeżam temat bo chcę zapytać: kto ma prawa do marki, czy jest jakiś kontakt do starej gwardii, kogokolwiek?
Odpowiedz
Heh, nie zostawiłem do siebie kontaktu, raczej tutaj już nie zajrzę, chyba, że znowu google mnie tutaj zabierze.
Proszę bardzo o kontakt, ktokolwiek widział ktokolwiek wie
samuraj.ae@gmail.com
Odpowiedz
Ludzie błagam ta gra musi wrócić !!
Ehh jak ja tęsknię za czekaniem do 0:00 by sprawdzić czy wygrałem pojedynek lub czy wszedł mi napad(albo cegła w mój łeb za brak czuwania hehe). Tęsknię za poszukiwaniem itemow i technik w otchłani, tęsknię za klanami, za x-reporterem, za społecznością która tworzyła tą grę, za klimatem tej gry, za turniejami, za avatarami, za elderami? (chyba tak się nazywali administratorzy gry.. niestety już nie pamiętam) i wgle tesknie za wszystkim !! Ehh to były czasy.
To była gra jedyna w swoim rodzaju.
Jesli jakimś cudem ktoś ze starej ekipy zobaczy ten komentarz to niech wie że go pozdrawiam, a jeśli jakimś cudem ten komentarz zobaczy twórca gry o nicku Beorn the Bear - prosze reaktywuj ten projekt !
To pisałem ja, przez większość er członek Elitarnego Klubu pod Lamą - Kazurashi Sakuraba
Jeśli ktoś chce się skontaktować - mój mail maro7971@gmail.com
Odpowiedz
Aha, byłbym zapomnial.. Czy ktokolwiek posiada jakieś screeny z tej gry ? Mi niestety nie zachował się żaden ;(
Odpowiedz
Xhighter, wróć

Kazura pozdro, jakbys mial jakies info daj znac na fb, grzegorz miśta
Odpowiedz
Ehhh, pamiętne czasy spamowania czatu na przeliczeniu o północy, rywalizacji kto pierwszy, wybieranie środkowych drzwi z dwóch dostępnych. Fajnie by było do tego wszystkiego wrócić.

Pozdro
Atep
Odpowiedz
ja wszystko pamiętam jak dziś tez tęsknie za tą grą te wszystkie noce nie przespane i niezapomniane walki z klanem Chirka . Grałem w klanie Pogromcy Bezimiennego od 1 ery mój Nick Ramirez
Niedved
Destructor
Venom
Vrain
Mistyczny
Silve Arin
Renden
NS 5
Solo
Chuddy
Grubby
ARMAGEDON
Iluan

tych Nicków tez nie da się zapomnieć Pogromcy Bezimiennego

co to były za czasy a co mnie najbardziej urzekło to planowanie akcji przez chirka jak z nami walczył te jego przemyślenia piękne czasy to były
Odpowiedz
mój nick Tsrang1978@gmail.com
Odpowiedz
ehh stare dobre czasy
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

X-Fighter - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...