X-Fighter - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Mroczny Kosiarz*,
ehh stare dobre czasy
Gość_Ramirez*,
mój nick Tsrang1978@gmail.com
Gość_Ramirez*,
ja wszystko pamiętam jak dziś tez tęsknie za tą grą te wszystkie noce nie przespane i niezapomniane walki z klanem Chirka . Grałem w klanie Pogromcy Bezimiennego od 1 ery mój Nick Ramirez
Niedved
Destructor
Venom
Vrain
Mistyczny
Silve Arin
Renden
NS 5
Solo
Chuddy
Grubby
ARMAGEDON
Iluan

tych Nicków tez nie da się zapomnieć Pogromcy Bezimiennego

co to były za czasy a co mnie najbardziej urzekło to planowanie akcji przez chirka jak z nami walczył te jego przemyślenia piękne czasy to były
Gość_AtEoP Ibn al-Athir*,
Ehhh, pamiętne czasy spamowania czatu na przeliczeniu o północy, rywalizacji kto pierwszy, wybieranie środkowych drzwi z dwóch dostępnych. Fajnie by było do tego wszystkiego wrócić.

Pozdro
Atep
Gość_Brahman 4000 beta*,
Xhighter, wróć

Kazura pozdro, jakbys mial jakies info daj znac na fb, grzegorz miśta
Gość_Kazurashi Sakuraba*,
Aha, byłbym zapomnial.. Czy ktokolwiek posiada jakieś screeny z tej gry ? Mi niestety nie zachował się żaden ;(
Gość_Kazurashi Sakuraba*,
Ludzie błagam ta gra musi wrócić !!
Ehh jak ja tęsknię za czekaniem do 0:00 by sprawdzić czy wygrałem pojedynek lub czy wszedł mi napad(albo cegła w mój łeb za brak czuwania hehe). Tęsknię za poszukiwaniem itemow i technik w otchłani, tęsknię za klanami, za x-reporterem, za społecznością która tworzyła tą grę, za klimatem tej gry, za turniejami, za avatarami, za elderami? (chyba tak się nazywali administratorzy gry.. niestety już nie pamiętam) i wgle tesknie za wszystkim !! Ehh to były czasy.
To była gra jedyna w swoim rodzaju.
Jesli jakimś cudem ktoś ze starej ekipy zobaczy ten komentarz to niech wie że go pozdrawiam, a jeśli jakimś cudem ten komentarz zobaczy twórca gry o nicku Beorn the Bear - prosze reaktywuj ten projekt !
To pisałem ja, przez większość er członek Elitarnego Klubu pod Lamą - Kazurashi Sakuraba
Jeśli ktoś chce się skontaktować - mój mail maro7971@gmail.com
Gość_JPG-2018*,
Heh, nie zostawiłem do siebie kontaktu, raczej tutaj już nie zajrzę, chyba, że znowu google mnie tutaj zabierze.
Proszę bardzo o kontakt, ktokolwiek widział ktokolwiek wie
samuraj.ae@gmail.com
Gość_JPG-2018*,
CZEŚĆ
Odświeżam temat bo chcę zapytać: kto ma prawa do marki, czy jest jakiś kontakt do starej gwardii, kogokolwiek?
ArcanisGath,
Odświeżam temat, bo nowa era rusza 8.IX 2009, pod spodem prezentuję odrobinę jej klimatu:


Szukasz niebanalnej i intrygującej gry pod przeglądarkę WWW? Xfighter jest grą dla Ciebie.

Zasadniczym celem gracza jest osiągnięcie poziomu mocy Bezimiennego Władcy by walcząc z nim stać się zwycięzcą Ery, tak naprawdę jednak większość xfighterów spędza swój czas plądrując Otchłań pełną niebezpieczeństw i czyhających potworów lub przemierzając ulice Xcity, gdzie może ich spotkać dosłownie wszystko. Świat rodem z MadMaxa pełen jest rozbudowanych interakcji między graczami, tutaj nie opłaci się grać w pojedynkę - uzupełniające się cechy mieszkających ras wykorzystane w odpowiednim momencie mogą przechylić szalę zwycięstwa w walce lub osłabić wroga zanim do niej dojdzie...
Czasami nawet bezbronny, lecz odważny xfighter pomysłowością z wrogów uczyni sojuszników lub odmieni swój los w oczach innych...

Poznaj mordercze techniki trenowane w niezliczonych pojedynkach, weź udział w wojnie niejednokrotnie rozpalającej całe miasto, poznaj życie klanowe a przede wszystkim wykazując się zdolnością przewidywania zdobądź szacunek najlepszych pokazując, że i z nimi można wygrać.

Masz odwagę by zwać się Xfighterem?


www.xfighter.gameshow.pl
Matthias Circello,
Właśnie wystartowała nowa era w grze X-fighter .
Jeśli ktoś ma ochotę spróbować, to zapraszam - gra jest tego warta. Inna sprawa, że jest nieco skomplikowana, ale cóż

X-Fighter jest grą turową rozgrywaną za pośrednictwem internetu. Jest to gra strategiczna z elementami RPG, w której gracz wciela się w postać wojownika zwanego X-Fighterem. Rozgrywka polega na szczegółowym planowaniu rozwoju swego bohatera oraz interakcji z innymi graczami w celu osiągnięcia ZWYCIĘSTWA! (I nie, nie jest to kolejny BiteFight albo OGame.)

W razie jakiś wątpliwości, czy pytań co do gry - można do mnie pisać na PW albo pytać tu w temacie.

X-fighter - Spróbujcie
Wczytywanie...