[GIII] Napisy

Wszystko zapowiadało się wspaniale... nowy komputer, chęć zagrania w Gothic'a. I było by wspaniale gdyby nie mały problem...

Na początku gra działała bardzo dobrze. Oswobodziłem kilka miast w Myrtanie, udałem się do Nordmaru w celu znalezienia Xardasa... ale to nie ważne. Pewnego dnia musiałem coś pobrać z internetu. Włączyłem więc ściąganie w tle i zasiadłem do gry dalej szukać nekromantę. Oczywiście trochę zaczęło przycinać ale byłem pewien, że problem rozwiąże się wraz z zakończeniem ściągania... Pobieranie zakończone, lecz Gothic nie powrócił do dawnej "formy".
Otóż kiedy napisy/dane (informacje o wykonanym zadaniu, liczba zdobytych pkt. doświadczenia, reputacja, bądź nawet zwykłe podpisy przedmiotów) pojawiały się na ekranie gra bardzo spowalniała. Nie pomogły kolejno reinstalacja gry -> zainstalowanie patcha 1,12 -> format dysku, co jest według mnie nieco dziwne. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł lub wie co z tym zrobić, proszę o pomoc.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Gothic

Napisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...