Napisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jakób,
Wszystko zapowiadało się wspaniale... nowy komputer, chęć zagrania w Gothic'a. I było by wspaniale gdyby nie mały problem...

Na początku gra działała bardzo dobrze. Oswobodziłem kilka miast w Myrtanie, udałem się do Nordmaru w celu znalezienia Xardasa... ale to nie ważne. Pewnego dnia musiałem coś pobrać z internetu. Włączyłem więc ściąganie w tle i zasiadłem do gry dalej szukać nekromantę. Oczywiście trochę zaczęło przycinać ale byłem pewien, że problem rozwiąże się wraz z zakończeniem ściągania... Pobieranie zakończone, lecz Gothic nie powrócił do dawnej "formy".
Otóż kiedy napisy/dane (informacje o wykonanym zadaniu, liczba zdobytych pkt. doświadczenia, reputacja, bądź nawet zwykłe podpisy przedmiotów) pojawiały się na ekranie gra bardzo spowalniała. Nie pomogły kolejno reinstalacja gry -> zainstalowanie patcha 1,12 -> format dysku, co jest według mnie nieco dziwne. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł lub wie co z tym zrobić, proszę o pomoc.
Wczytywanie...