Cate Blanchett oficjalnie w obsadzie filmowej adaptacji Borderlands


Świat filmowy i elektronicznej rozrywki to wciąż trudny mariaż, który nierzadko przypomina toksyczny związek. Obie branże ewidentnie do siebie ciągnie, ale przeważnie wychodzi z tego katastrofa, przez którą cierpią również inni ludzie. Jak wiemy od jakiegoś czasu, kolejną popularną serią, która trafi na ekrany kin będzie “Borderlands”. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to poziom garażowej produkcji, tylko możemy się szykować na konkretny blockbuster z czołowymi gwiazdami filmowymi.

cate blanchett

Wytwórnia Lionsgate właśnie potwierdziła, że w jedną z głównych ról w projekcie wcieli się dwukrotna zdobywczyni Oscara – Cate Blanchett. Zagra ona postać Lilith legendarnej złodziejki obdarzonej psionicznymi mocami – jednej z ostatnich żyjących Syren w uniwersum.

Mam szczęście, że niesamowita Cate Blanchett dołączyła do filmu “Borderlands”. Doskonale nam się współpracowało w “Zegarze czarnoksiężnika” i wierzę, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Od dramatu po komedię, a teraz akcję, każda scena z jej udziałem to prawdziwa sztuka. Praca z nią jest spełnieniem marzeń każdego reżysera i cieszę się, że możemy znowu połączyć siły, tym razem w o wiele większej skali. Wierzę, że razem stworzymy kolejna kultową postać, która wzbogaci jej portfolio.

nie krył podekscytowania Eli Roth, reżyser filmu
Odpowiedz
Okej, nie spisuję tego castingu na straty, a i ekranizacja mnie nie ekscytuje, więc może nie powinienem się wypowiadać... Jednak nie kupuję 51-letniej Blanchett w tej roli, sorry.
Odpowiedz
Czy ja wiem? Blanchett tak staro nie wygląda, nadal ma w sobie sporo energii, a w ostatnim "Thorze" dawała radę. Wszystko zależy od scenariusza i tego co będą od niej wymagać. Wydaję mi się, że nie pisałaby się na coś, co byłoby ponad jej siły i naraziłoby ją na śmieszność, a co za tym idzie, na szwank jej karierę. Wciąż to gorące nazwisko i nie musi występować w byle gunwie, aby opłacić rachunki za prąd.

Zobaczymy. Jestem dobrej myśli, choć raczej ten Roth na stołu reżyserskim niczego dobrego nie zwiastuje.
Odpowiedz
Ale znowuż nie wygląda na przedział 25-30. Są trochę różne teorie co do wieku Lilith, gdzieś pada 24, gdzieś indziej 27... Próbuję się wczytać w komentarze na ten temat, no i nawet jeśli nie wiek odpowiada za młody wygląd na grafice, to jest to kwestia bycia Syreną. Tak czy inaczej, Blanchett ma zagrać postać, która w grze wizualnie została przedstawiona na dwa razy młodszą niż ona.

U tego samego Rotha już grała właśnie w przeciętnym "Zegarze czarnoksiężnika". Może po prostu lubi z nim pracować.
Odpowiedz
← Nowości

Cate Blanchett oficjalnie w obsadzie filmowej adaptacji Borderlands - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...