bitwa_blizniakow

Studio Arkane świętuje 20 urodziny. Arx Fatalis za darmo


Jak dają, to nie wypada kręcić nosem. Tym bardziej, gdy mówimy o takim klasyku komputerowych gier fabularnych. To zdecydowanie dobry dzień dla kolekcjonerów, którzy nie lubią szastać gotówką.

arx fatalis

Studio Arkane obchodzi swoje 20 urodziny. Zespół założony przez grupę pasjonatów we francuskim Lyonie przeszedł długą drogę i obecnie jest jednym z tych graczy na rynku, którzy może nie rozdają wszystkich kart, ale na każdy zapowiedziany przez nich projekt czeka się z zapartym tchem. Intrygujący “Dark Messiah of Might & Magic”, doskonała seria “Dishonored” czy klimatyczny “Prey” mówią same za siebie.

Developerzy na najbliższe dni przygotowali szereg atrakcji jak specjalne konkursy, sesje pytań i odpowiedzi, ciekawe materiały zza kulisy czy nowe informacje dotyczące studia, a także jego przyszłych projektów.

Studio świętuje z przytupem i za pośrednictwem launchera Bethesda.net udostępnia za darmo swoją pierwszą grę – “Arx Fatalis”. Tytuł, choć już trochę trąci myszką, nadal jest cholernie grywalny i klimatyczny, więc jeżeli nie mieliście okazji jeszcze wsiąknąć w ten świat – lepszej okazji raczej nie znajdziecie. Dodatkowo zgarniecie unikatowy cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi “The Art of Arkane”. Czas macie do 31 maja.

Warto też rzucić okiem na naszą recenzję autorstwa Mikaela, który mimo konstruktywnego krytycyzmu, nie szczędził "Arx Fatalis" pochwał.

Odpowiedz
← Nowości

Studio Arkane świętuje 20 urodziny. Arx Fatalis za darmo - Odpowiedź

 
 
Wczytywanie...