[GII] Dwór Irdorath

Witam

Mam problem, który uniemożliwia mi przejście gry. Myślę że dodatek Noc Kruka nic tutaj do rzeczy nie ma

Będąc w Dworze pokonałem Pułkownika orków, uwolniłem Pedro, rozmawiałem z Diego i poszedłem przekręcać pochodnie. Najpierw spróbowałem prawa-lewa i drzwi się nie otworzyły. Później chcąc wcisnąć w innej kolejności nie mogłem zaznaczyć prawej Po prostu było tak jakby nie była wajchą! Jest na to jakiś sposób?
Odpowiedz
Proponuję wczytać wcześniejszego sava i pociągnąć za pochodnie w kolejności prawa - lewa. Innego sposobu nie widzę. Chyba, że kody, blee...
Odpowiedz
Właściwie to najpierw tak kliknąłem, a później (wczytując) klikając lewa-prawa nie mogłem pociągnąć prawej... Dziwne A kodów nie znam, jedynie do G3 musiałem ich używać (MUSIAŁEM - wcięło ważnego NPC) ;]
Odpowiedz
Ja miałem to samo, nie przezejmuj się! Po prostu musisz sie opdowiednio ustawić, nie jest to nijak zaznazcone, bo to w końcu tajne przejście Posuwaj się co kilka milimetrów, aż w końcu trafisz na właściwe miejsce

O Elbereth! Gilthoniel!
We still remember, we who dwell
In this far land beneath the trees,
Thy starlight on the Western Seas.
Odpowiedz
← Gothic

Dwór Irdorath - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...