Dwór Irdorath - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Frodon,
Ja miałem to samo, nie przezejmuj się! Po prostu musisz sie opdowiednio ustawić, nie jest to nijak zaznazcone, bo to w końcu tajne przejście Posuwaj się co kilka milimetrów, aż w końcu trafisz na właściwe miejsce
Dabu,
Właściwie to najpierw tak kliknąłem, a później (wczytując) klikając lewa-prawa nie mogłem pociągnąć prawej... Dziwne A kodów nie znam, jedynie do G3 musiałem ich używać (MUSIAŁEM - wcięło ważnego NPC) ;]
Darnok Smith,
Proponuję wczytać wcześniejszego sava i pociągnąć za pochodnie w kolejności prawa - lewa. Innego sposobu nie widzę. Chyba, że kody, blee...
Dabu,
Witam

Mam problem, który uniemożliwia mi przejście gry. Myślę że dodatek Noc Kruka nic tutaj do rzeczy nie ma

Będąc w Dworze pokonałem Pułkownika orków, uwolniłem Pedro, rozmawiałem z Diego i poszedłem przekręcać pochodnie. Najpierw spróbowałem prawa-lewa i drzwi się nie otworzyły. Później chcąc wcisnąć w innej kolejności nie mogłem zaznaczyć prawej Po prostu było tak jakby nie była wajchą! Jest na to jakiś sposób?
Wczytywanie...