Spraw sobie figurkę Asajj Ventress


Mieliśmy figurkę Yennefer z Vengerbergu, potem pokazano Lilith, więc firma Sideshow Collectibles nie chce pozostawać w tyle, prezentując nam kolejną postać z serii Mythos. Tym razem padło na pozbawioną włosów oraz niepotrzebnych skrupułów Asajj Ventress.

star wars

Trudno przejść obok kobiety w czerwonym, ale na pewno lepiej trzymać się z dala od uczennicy samego hrabiego Dooku, bowiem pochodząca z Darthomiru Asajj skutecznie pracowała nad tym, by kilku Jedi ponownie mogło stać się częścią Mocy. Prezentowana powyżej figurka nie jest groźna, jeśli nie liczyć ceny, która może spowodować u niektórych skok ciśnienia. Czymże jest dla nas marne 595 dolarów?

Sideshow Collectibles nie słynie z niskich cen, jednak ich produkty zawsze charakteryzowały się wysoką dbałością o szczegóły. Najlepiej widać je na oficjalnej stronie produktu, dzięki czemu odkryjemy także ciekawą podstawę oraz wysokość, która wynosi w tym przypadku 58,3 centymetra.

star wars

Póki co przyjmowane są wyłącznie zamówienia przedpremierowe. Jeśli pragniecie towarzystwa Asajj Ventress na swojej półce czy w gablocie, to macie czas do drugiej połowy przyszłego roku, aby zebrać wymagane 595 dolarów. Do tego rzecz jasna należy jeszcze doliczyć koszty przesyłki do Polski.

It can't be outdone
Odpowiedz
← Nowości

Spraw sobie figurkę Asajj Ventress - Odpowiedź

 
 
Wczytywanie...