szczury_wroclawia_szpital

Odpowiedz
  • 1 strona

Zapowiedziano Path of Exile 2

Tokar

Marszałek Wojny
10894 Kosmiczny Marines
Napisano: 15 listopada 2019, 23:34 · #1
0

Dwa tygodnie temu Blizzard ogłosił szumny powrót na tron gier hack'n'slash i staruszek Diablo wykonał serię ciekawych ciosów, dobitnie pokazując, że weteran posiada jeszcze siłę, która może posłać konkurencję na deski. Chłopcy z Grinding Gear Games nie są jednak w ciemię bici i zapowiedzieli, że nie oddadzą pasów, jakie wywalczyli w pocie czoła przez te wszystkie lata. Nie pozostają więc dłużni – zamiast zapowiedzi kolejnej łatki lub sutego dodatku, przywalili od razu z grubej rury i ogłosili kontynuację. Bo po co się rozdrabniać?

path of exile 2

Tak jest chłopcy i dziewczęta. Nadchodzi "Path of Exile 2", co zwiastuje naprawdę dobre czasy dla fanów bezkompromisowej rozwałki. Bo to oznacza wojnę, a gdzie biją się dwie firmy, które znają się na rzeczy i pragną chapsnąć największy kawałek branżowego tortu to korzysta zawsze jedna grupa – gracze.

Siedem nowych aktów, a więc zupełnie nowa ścieżka fabularna osadzona 20 lat po wydarzenia z pierwszej części. Ulepszona grafika i usprawnione animacje postaci.  Świeże klasy postaci, nowy system skilli oraz gemów, a także wiele, wiele innych...

Premiera pod koniec 2020 roku. Jak myślicie kto wygra pojedynek?

Gość_Req89*

Napisano: 16 listopada 2019, 01:45 · #2
+1
Obstawiam Path of Exile 2, ponieważ paradoksalnie GGG ma już większe obycie w mrocznych klimatach niż Blizzard, no i to chyba jedna z niewielu gier na rynku które mają poprawnie zaimplementowany model "gry jako usługi". Blizzard za to też ma szansę coś wskórać, o ile Activision nie spróbuje znowu wprowadzać swoich rewolucji - mikrotransakcje i tym podobny syf.
W zasadzie to nie chcę, żeby ktokolwiek ten pojedynek wygrywał. Niech walczą, chętnie zagram w dwie porządne gierki.

Zapowiedziano Path of Exile 2 - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...