Odpowiedz
  • 1 strona

Oficjalnie zapowiedziano Diablo IV

Tokar

Marszałek Wojny
10894 Kosmiczny Marines
Napisano: 1 listopada 2019, 19:59 · #1
0

Blizzard nie ma ostatnio najlepszej prasy. Zeszłoroczna impreza dedykowana miłośnikom produkcji studia, BlizzCon, okazał się jedną z największych katastrof marketingowych w historii zespołu. Reputacji nie poprawiał też skandal mający miejsce kilka tygodni temu, związany z oficjalnym wpisaniem na "Czarną Listę Zamieci" profesjonalnego gracza, który zdecydował się otwarcie skrytykować działania polityczne chińskich władz.

diablo iv

Pewne było, że na tegorocznej imprezie Blizzard musi uderzyć czymś naprawdę grubym i twardym, aby oczyścić się z nieciekawego smrodku, który zrodził się wokół firmy w ciągu ostatnich miesięcy. Dlatego też nie jest w sumie żadnym zaskoczeniem, że imprezę otworzono grą, o której spekulowano już od dłuższego czasu. "Diablo IV" zostało oficjalnie zapowiedziane.

Czas pokaże, czy to będzie dobra gra. Jedno jest pewne, studio nie ma już takiego statusu bożyszczy graczy, jak ładnych kilka lat temu, gdy czegokolwiek by nie wpuściło, zamieniałoby się w złoto. Twórcy będą musieli tym razem ostro się napracować i naprawić kilka mostów, które sami nierozważnie spalili. Oby to był powrót na starą, dobrą ścieżkę.

Więcej informacji, w tym także trzy pierwsze ujawnione klasy postaci, którymi będziemy mogli zagrać, znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji.

Gizmo81

34
Napisano: 2 listopada 2019, 10:38 · #2
0
No! To za pięć lat doczekamy się gameplay'a ????

Szakal

Pachołek
263 Mroczny Rycerz
Napisano: 2 listopada 2019, 10:59 · #3
0
Niewielki fragment z rozgrywki można już zobaczyć. Na razie pokazano trzy grywalne klasy: czarodziejka, barbarzyńca i druid.

https://www.youtube.co...?v=LNZsltTY04g

Jezid

Rycerz
5317 Rycerz
Napisano: 2 listopada 2019, 18:36 · #4
0
Sugerujesz Tokarze, że dobra gra wybieli wizerunek Blizzarda? Śmiem wątpić.
Oczekuję poprawnego średniaka - tak zwykle bywa, gdy kasa jest najważniejsza. A gracze wypunktują, nawet niesprawiedliwie, wszystkie potknięcia, które innym uszłyby na sucho.

Courun Yauntyrr

Arcymag
15769 Drow
Napisano: 5 listopada 2019, 08:41 · #5
0
Obejrzałem ten zwiastun, ładny ale w zasadzie średnio mnie wzruszył. Gameplay niby ok, wreszcie dynamiczniej skaczemy między poziomami terenu, ale konkurencja pokazała coś podobnego i to wcześniej. Ogram na promocji jak już wyjdzie z dodatkiem.
Trust? That word doesn't exist in our language.

Tokar

Marszałek Wojny
10894 Kosmiczny Marines
Napisano: 12 listopada 2019, 12:08 · #6
0

Cytat

Sugerujesz Tokarze, że dobra gra wybieli wizerunek Blizzarda? Śmiem wątpić.


Nie zrozum mnie źle. Blizzard był i nadal jest kupą korporacyjnego gówna a po studiu, które wyznaczało standardy dla całej branży pozostały tylko zgliszcza. Sęk w tym, że już dawno temu nauczono się, iż wystarczy społeczeństwu wyjechać z motywem "chleba i igrzysk", aby w prosty sposób zmniejszyć niepokoje. I tak się w istocie stało, bo duży odsetek zapomniał już zeszłoroczną wpadkę z mobilnym Diablo, podwójne standardy oraz na gwizdanie na wolność słowa, aby tylko nie wkurzyć bogatego dyktatora. Dlatego na BlizzConie wyjechano z dwoma nowymi grami zamiast zwyczajowo z jedną i to z produkcjami, na które pewnie nam przyjdzie poczekać kilka lat.

Myślę, że ewentualny sukces "Diablo IV" może przykryć to, w co przekształciła się ta firma i dlaczego zmierza ona prosto do piekła. Podobnie jak było przy "Mass Effectach" i "Skyrimach", gdzie każdy widział raka, jaki toczy BioWare i Bethesdę, ale każdy miał to gdzieś dopóki wypuszczali niezłe kąski. Szmabo wybiło z całą mocną dopiero w momencie,gdy podwinęła im się noga.

Jezid

Rycerz
5317 Rycerz
Napisano: 12 listopada 2019, 16:55 · #7
0
Może tak być. Smutne w sumie.

Oficjalnie zapowiedziano Diablo IV - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...