Napisano: 15 października 2019, 16:42 · #1
0

Nintento Switch dołącza do grona platform, na których będziemy mogli zobaczyć w akcji "Dziki Gon". Co ważniejsze, w swoje ręce dostaniemy produkt kompletny, a więc wyposażony we wszystkie poprawki, dwa duże rozszerzenia oraz 16 mniejszych DLC.

wiedźmin 3

CD Projekt Red nie zwalnia tempa i rusza na podbój nowej platformy. Po wersjach na PC, PS4 i Xbox One przyszła pora na Nintendo Switch. Od teraz posiadacze tej konsoli będą mogli wraz z Geraltem odszukać Ciri a przy okazji stanąć oko w oko z budzącym grozę Dzikim Gonem. Co więcej, w swoje ręce dostaną także dwa oficjalne rozszerzenia oraz pakiet wszystkich darmowych DLC, dzięki którym przy grze można spędzić ponad 150 godzin.

"Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna" jest dostępna w sprzedaży w formie pudełka z kartridżem, jak też wersji cyfrowej. Pierwsza zawiera, poza samą grą, także mapę świata, kompedium wiedzy oraz naklejki. Wersja cyfrowa także składa się z tych samych elementów, wyjąwszy rzecz jasna ostatni, jednak każdy z nich trzeba będzie sobie osobno pobrać i wydrukować.

wiedźmin 3

Z okazji premiery przygotowano także specjalny trailer, który powinni oglądać wszyscy od 17 roku życia. Cena to ponad 200 PLN, w zależności od miejsca, w którym nabędziemy swoje pudełko. Wersja cyfrowa jest dostępna jedynie za pośrednictwem Nintendo eShop, gdzie przyjdzie nam zapłacić niespełna 50 funtów.

Trust? That word doesn't exist in our language.