riese

Odpowiedz
  • 1 strona

Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 – nowy stary gameplay

Tokar

Marszałek Wojny
10863 Kosmiczny Marines
Napisano: 23 sierpnia 2019, 13:55 · #1
0

Co tu dużo pisać, nie wygląda to zbyt pięknie. Dość drętwo i budżetowo, natomiast system walki woła o pomstę do nieba. Jak to jednak mawiał niejaki Bolec – "spokojnie, może zaraz się rozkręci". Dajmy twórcom trochę czasu, choć osobiście nie będę ukrywał, że albo marcowa premiera zaliczy ostry poślizg o co najmniej pół roku, albo skończy się tu piękną katastrofą.

vampire the masquerade: bloodlines 2

Tak czy owak, kolejny prawie półgodzinny fragment z rozgrywki trafił do sieci. Co prawda urywek prezentuje ten sam etap, który mieliśmy przyjemność oglądać podczas targów w Los Angeles, aczkolwiek wprawne oko tu i tam znajdzie kilka nowinek, na przykład jak wygląda zabawa z bronią palną.

Gość_Diego*

Napisano: 23 sierpnia 2019, 22:25 · #2
+1
Ale ta walka to naprawdę tragiczna jest zapewne też trochę winny jest temu konsolowy pad, po premierze w recenzjach mocno zostaną za to zjechani bo wątpię aby to w ogóle poprawili mówię w ogóle z tego powodu, że gdyby walka była bardziej dynamiczna to gra wtedy na padzie byłaby niegrywalna więc już nic z tym nie zrobią. chyba, że w fanowskich modyfikacjach jeżeli będzie taka możliwość.

Szakal

Pachołek
246 Mroczny Rycerz
Napisano: 24 sierpnia 2019, 09:51 · #3
0
Aktualnie ogrywam jedynkę (tak, przełamałem się i gram dalej) i mogę powiedzieć, że tradycja została zachowana, bo tam też walka jest niesamowicie drętwa .

A tak swoją drogą to na jakim poziomie trudności nagrali ten gameplay? Wrogowie strzelają do postaci gracza ze strzelb i broni maszynowej z odległości pół metra i zadają mu jakieś śmieszne obrażenia.

Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 – nowy stary gameplay - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...