Tajemnice Allison Mack. Gwiazda Smallville oskarżona o handel ludźmi


Były takie czasy na Game Exe, gdy dość mocno informowaliśmy o serialu "Tajemnice Smallville". No i nie dziwota, bo wspomniana produkcja była dość popularna na świecie, a i w naszym kraju obrosła niemałym kultem. Warto zaznaczyć, że doczekała się ona dziesięciu sezonów i jako jedna z nielicznych potrafiła udźwignąć ciężar uniwersum DC. Czas płynął, a wielu z nas wciąż potrafiło wracać do produkcji na zasadzie nostalgii. Teraz po latach ponownie musimy sobie o niej przypomnieć, choć niestety w mocno negatywnym kontekście.

allison mack class="lbox">allison mack

Jedną z gwiazd tego tytułu była Allison Mack, która wcielała się w rolę najbliższej przyjaciółki Clarka Kenta – Chloe Sullivan. Aktorka została aresztowana w piątek w Nowym Jorku, a lista zarzutów wobec niej jest długa – poczynając od stręczycielstwa, poprzez zmuszanie do niewolniczej pracy, a kończąc na handlu ludźmi. Dodajmy do tego sektę i piramidę finansową w tle, a całość ledwo mieści się w głowie.

Mack była zatrudniona na wysokim stanowisku w firmie motywacyjnej NXIVM. Wedle zeznań świadków dbała o to, aby jej wspólnikowi i szefowi, Keithowi Raniere'owi, nie brakowało żywego towaru. Pod płaszczykiem pomocy w rozwoju osobistym i zwalczaniu własnych słabości, rekrutowała ona początkujące aktorki, które najpierw za pośrednictwem piramidy finansowej były obdzierane ze wszystkich pieniędzy, a następnie sprowadzane do roli niewolnic, także seksualnych. Wspomniane kobiety były oznaczane inicjałami przywódcy sekty w okolicach miednicy podczas szokujących ceremonii, w czasie których ofiara była naga oraz przytrzymywana przez kilka osób.

Ofiarami były tylko i wyłącznie kobiety. Sama Mack miała osobiście zmuszać je do seksu z przywódcą ukrytego kultu. Aktorka czerpała spore korzyści finansowe w zamian za milczenie, a także sprowadzanie kolejnych zagubionych dusz. Teraz grozi jej do 15 lat więzienia. Mack nie przyznaje się do zarzutów, przed sądem stanie w poniedziałek.

Odpowiedz
Dysproporcja między tym, co ta aktorka robiła, a tym, jak sympatyczna była jej postać w serialu, wprawia w osłupienie.

I racja - "Tajemnice Smallville" potrafiły udźwignąć świat DC. Dziś żadnego z serialu z DC nie oglądam, choć zarówno "Arrow", jak i "Flash" początki mieli udane, ale im dalej, tym gorzej.
Odpowiedz
Nie oglądałem tego serialu 15 lat temu, ale słyszałem o nim wiele dobrego i dopiero teraz niedawno wziąłem się za oglądanie. I w serialu wydaje się być taką miłą osobą....
Odpowiedz
Kto by się spodziewał, a taką sympatyczną buźkę miała.
Co do serialu to swego czasu był bardzo dobry.
Odpowiedz
Cóż za szokująca wiadomość. Cóż, kolejny przykład na to, że fajna postać w serialu to wcale nie taki fajny człowiek. W sumie wszyscy ludzie są dziwni...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Obecnie kończę piąty sezon i za każdym razem jak widzę jej postać na ekranie, to jestem w szoku jak bardzo fikcja różniła się od rzeczywistości...
Odpowiedz
Tym smutniejsze, że to ja informowałem o tym serialu na łamach GE. Ale te zarzuty powyżej brzmią nieprawdopodobnie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Poczekamy, zobaczymy. Na razie proponuję domniemanie niewinności. Ale bez złudzeń, ludzie to ... ludzie.
Odpowiedz
Liczyłem, że to jakiś spóźniony żart primaaprilisowy, ale coś im za długo trwa to dementi.
Odpowiedz
← Nowości

Tajemnice Allison Mack. Gwiazda Smallville oskarżona o handel ludźmi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...