Podsumowanie ankiety


W końcu nadszedł czas, by podsumować naszą dotychczasową ankietę. Przypominam, że pytaliśmy w niej o serię fantasy, która najmocniej na was wpłynęła. Opcji było aż siedem, ale zwycięzca może być tylko jeden. Kto okazał się najlepszy?

wiedźmin,wiedźmin 3

Dostępne opcje promowały przede wszystkim zagraniczną twórczość, ale pozwoliliśmy oddawać głosy także na znanego przedstawiciela z rodzimego podwórka, który liczył na łatwe zwycięstwo. Patrząc na wyniki wiem już, że wcale łatwo nie było, bowiem aż dwie opcje niemal do samego końca walczyły o zwycięstwo. Jak już jednak wspominałem, zwycięzca może być tylko jeden.

Jeśli sam obrazek tego nie zdradził, to warto powiedzieć wprost, że Geralt od Sapkowskiego okazał się najlepszy, chociaż i Tolkienowskie Śródziemie może się czuć wyróżnione. Ostatnie miejsce na podium zajął Harry Potter, który co prawda zakończył już swoją książkową i filmową działalność, jednak nadal dla młodszych czytelników jest szalenie interesującą postacią. Pełne wyniki ankiety możecie zobaczyć poniżej.

ankieta

Zwyczajowo pozostaje mi pogratulować zwycięzcy i zaprosić do udziału w kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy o przyczyny słabych wyników finansowych filmu "Blade Runner 2049". Śpieszcie się, bowiem tym razem ankieta będzie dość mocno ograniczona w czasie.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Bardziej intryguje mnie dół tabeli. Mogę zrozumieć, że Lewis, Le Guin i Pratchett są dla niektórych nieomal antycznymi autorami, ale Martin? Niewiele lepiej. Oryginalny tytuł respondentów zmylił, czy faktycznie tak nisko oceniony?
Odpowiedz
No wydaje mi się ze głosowali głównie fani gier. Więc nic dziwnego, że Prachett czy Rowling są tak nisko. Bo w zasadzie to każdy z autorów tych uniwersów ma do zaoferowanie coś ciekawego, natomiast nie każdy poszerza szczególnie światopogląd czy w jakimś stopniu skłania do myślenia.
Odpowiedz
Dla mnie Tolkien królem przez rozmiar świata i ilość książek. Martin jest tak nisko z prostego powodu. Nie skończył książek
Odpowiedz
Cóż według mnie POiL to średnia seria, która popularność zawdzięcza serialowi i rozdmuchanemu marketingowi. Dwie pierwsze książki były jeszcze całkiem dobre, ale od trzeciej poziom zaczął mocno spadać.
Odpowiedz
← Nowości

Podsumowanie ankiety - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...