Odpowiedz
  • 1 strona

Star Trek: Discovery - jest pierwszy zwiastun!

Tokar

Marszałek Wojny
10668 Kosmiczny Marines
Napisano: 18 maja 2017, 12:24 · #1
0

Szczerze pisząc, sam nie wiem, co myśleć o tym nowym "Star Treku". Niby czekałem bardzo długo na kolejny serial osadzony w tym uniwersum, natomiast pierwszy zwiastun zapowiada powrót do szeroko pojętej eksploracji kosmosu, zamiast kontynuacji rozpierduchy znanej z filmowej sagi, co niesamowicie cieszy... Po mojemu jednak, trochę w tym pobrzmiewa zbyt głośna nostalgiczna nuta, jakby twórcy usilnie starali się kopiować koncepcje starych produkcji i bali się iść swoją drogą. Nawet "Enterprise", który fani obdarli z czci i godności (po mojemu, mocno niesłusznie), miał w sobie ten szalony pierwiastek ryzyka.

star trek: discovery

Ergo, w chwili obecnej za mało tutaj "cojones" i faktycznego wytyczania kierunku. Jednak zobaczymy - dla mnie, jako oddanego fana, to nadal pozycja obowiązkowa.

krzyslewy

Złotousty
8315 Bard
Napisano: 19 maja 2017, 13:28 · #2
0
Jak dla mnie zwiastun obiecujący. Chętnie zobaczę każdy serial SF od Netflixa, a ze świata Star Treka tym chętniej, zwłaszcza jeśli będzie bardziej przygodowy (jak w telewizyjnej wersji emitowanej na Pulsie) niż pełen akcji (jak w ostatnich kinowych odsłonach).

Star Trek: Discovery - jest pierwszy zwiastun! - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...