Diablo III – jak prezentuje się Nekromanta?


Nadal nie jestem przekonany do tego nostalgicznego pomysłu studia Blizzard związanego z wrzuceniem "gołej" klasy Nekromanty do "Diablo III". Za którą będzie trzeba dodatkowo zapłacić. Raz, że to ewidentne żerowanie na starych, dobrych czasach, co zawsze powodowało u mnie nieprzyjemny skręt flaków, bo trudno przejść obojętnie obok takiego chwytu. Dwa, iż jak pomysł wypali (a pewnie wypali – patrz punkt pierwszy) no to, bracia i siostry, w kolejnych produkcjach możemy spodziewać się podobnych atrakcji. Płacić za dodatkowe klasy albo traktować je jako zawartość ekskluzywną... brrrr... zaiste mroźna przyszłość.

diablo 3,nekromanta

Jednak może trochę przesadzam, to jednorazowa akcja i nikt nas nie testuje? Oby. Twórcy zapewniają, że włożyli wiele serca oraz pracy w klasę Nekromanty, a przekonamy się o tym już w drugiej połowie 2017 roku. Póki co, studio postanowiło uchylić niewielką część rąbka tajemnicy związanego z tą postacią. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem, natomiast na krótki fragment rozgrywki możecie rzucić okiem w rozszerzeniu wieści.

Odpowiedz
Też mnie denerwuje to płaceni, chociaż ten krwawy golem wygląda miodnie.
Odpowiedz
Od tej całej zabawy krwią przychodzi na myśl wampir czy krwawy mag niż nekromanta. No i nie chcę płacić oddzielnie za postacie do gry (zwłaszcza, że blizzard lubi wywyższać ceny). Ech już wolałbym zainstalować dwójkę niż powrócić do trójki.

Błądzisz Blizzard, błądzisz...
Odpowiedz
Znalazlem dokladny opis buildów i setów dla Nekromanty, niestety jedyny istniejacy jest w jezyku Angielskim - postaram sie przetlumaczyc, ale tych informacji jest tam tak duzo - ze troche mi zejdzie :O
Trzymajcie
https://odealo.com/art...ies-and-builds
Odpowiedz
← Nowości

Diablo III – jak prezentuje się Nekromanta? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...