[GI] posążek

nie wiem czy ja jestem taka tępa ale w 5 czy 6 rozdziale stoję przed posążkiem i mi telekinaza nie chce zadziałać:( nie mogę tego durnego posążka zdjąć z tej wieżyczki (orków pozabijałam w kija dawno- teleportacja w chrząszcza zanim znalazłam Xardasa i powybijałam wszystkie gady...)
będę wdzięczna za pomoc...
Odpowiedz
W piątym(strażnicy portalu).Telekineza działa tylko,jeśli celownik czaru wyłapie przedmiot(czyli włączasz telekinezę i jak ci się pojawi napis posążek to wtedy dopiero używasz),może za blisko stoisz.Spróbuj się odsunąć,uaktywnij czar ,poczekaj,aż wyświetli ci się napis posążękalbo jakoś tak,użyj,wtedy posążek zjedzie z piedestału,wyłącz zaklęcie,a posążek upadnie koło stóp.Wystarczy podnieść i po sprawie.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
dziękuję bardzo za pomoc:) uporałam się już z tym. wracam do mojej świątyni Śniącego.
Odpowiedz
Ale tam gdzieś w okolicy posążka jest wejście do takich jaskiń. Jest tam teleportacja orków. Przenosi od razu za kratę do świątyni. Bezboleśnie - nie trzeba zabijać orków. U mnie, jak musiałem wrócic do tej świątyni drugi raz, to teleportacja leżała w tym samym miejscu . Nie wiem czy to błąd, czy nie, ale jest to wygodne.
Odpowiedz
Tylko że teleportacja jest jednorazowa. I jak wejdziesz teleportem to nie będziesz mógł potem wyjść ze swiątyni. Więc lepiej wziąść posążek i mieć spokój
Odpowiedz
Jak się wraca ze świątyni nie trzeba wracać do swoich ulubieńców orków. Wystarczy użyć dowolnego teleporta po wyjściu.
Odpowiedz
← Gothic

posążek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...