[Sword Coast Legends] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Sword Coast Legends"!

Dawno, dawno temu, gdy byłem młody i przystojny, jedna marka rządziła gatunkiem cRPG. Dungeons&Dragons przez wiele lat zasiadało na tronie, a takie serie jak "Icewind Dale", "Baldur’s Gate" czy "Neverwinter Nights" zgarniały wszystko, co się dało: wysokie oceny recenzentów, miłość graczy i sprzedaż w ogromnej ilości egzemplarzy. Niestety po genialnym "Neverwinter Nights 2" i dodatkach, kiedy to marka powinna przyjąć pozycję niczym Krasnoludzki Obrońca i trwać niewzruszenie do końca świata, coś zaczęło się psuć. Roszady korporacyjne, błędne założenia mechaniki w kolejnych edycjach i w końcu brak hitu na miarę poprzedników sprawiły, że król stracił tron i musiał odejść w niepamięć ustępując miejsca "Dragon Age" lub "Mass Effect". Co prawda pojawiło się parę gier (np. "Dungeons&Dragons Online" – całkiem fajne, jeśli przełknie się mechanikę MMO), ale były to zwykłe Beretty dla marki, która potrzebowała Magnum .44. W 2015 n-Space i Digital Extremes postanowili wskrzesić władcę i wydać "Sword Coast Legends". Było to ryzykowne zagranie, zważywszy, że ten rok był niezwykle udany dla fanów cRPG. "Pillars of Eternity", "Wiedźmin 3", "Fallout 4" to tylko czubek góry lodowej. Jak w walce o powrót do władzy poradził sobie były król? Zapraszam do przeczytania recenzji.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Nie gram, nie grałem i grać nie będę. Co to znaczy ku...rde cooldown?!?! Drzewka umiejętności?!?! Gdzie jest mój respirator?
Odpowiedz
Używanie Google nie boli


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie miałem na myśli, że nie wiem co to znaczy (I jakie to jest wnerwiające.... ach ME 2) ale że jakim cudem w DnD znalazły się cooldowny!?!
Odpowiedz
A to przepraszam, teraz rozumiem Wesołych świąt!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Spoko, ale... w D&D? God, łaj?

Ps. Wesołych!
Odpowiedz
Kupiłem w promocjach na steam, dalem grze szanse... Mimo ze wiedzialem o drzewkach i cooldownach. Pogralem 30 minut i to juz na sile po 15. Nie liczyć na baldur's gate, czy never winter... A jak dla hack&slash jz lepiej wrocic do diablo czy grim down. Osobiście nie polecam. Kazdy może zagrac 2 h na steam i oddac w razie czego gra jest po prostu do dupy
Odpowiedz
← Artykuły

[Sword Coast Legends] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...