szczury_wroclawia_szpital

Odpowiedz
  • 1 strona

Święta, święta i prezenty

Ati

Specjalista Gildii
12647 Złodziej
Napisano: 12 grudnia 2015, 16:06 · #1
0
Trochę mam problem, bo nie wiem co bym chciała dostać na święta. Oprócz oczywiście zwyczajowej góry książek. Jednak mam opcję zażyczenia sobie też czegoś większego, tylko czego?

Poza tym muszę wymyślić prezent dla brata. Raczej nie czyta książek, za to jest mocno wkręcony z tematy jak siłownia, bieganie itp. Poza tym jakieś sprawy samochodowe. W zeszłym roku bardzo ucieszył się z płyt Waglewskich, słucha też soulu. Ja się akurat słabo orientuję w wydawnictwach płytowych, ale może ktoś z Was kojarzy jakąś dobrą płytę, która wyszła w ostatnim czasie?

No i prezenty dla innych - kojarzycie jakiś dobry kryminał albo sensację, która niedawno wyszła?

A Wy macie problemy z prezentami? Podobno ostatnio okres przedświąteczny staje się bardziej dołujący niż radosny dla ludzi. Czujecie to? Ja sobie z bliskości świąt zazwyczaj zdaję sprawę dopiero gdzieś tydzień przed nimi

Vitanee

Przyjaciel Zwierząt
3557 Druid
Napisano: 12 grudnia 2015, 16:57 · #2
0
[Kryptoreklama]Zmieniamy kulturę dawania prezentów! - czyli sprawdź gdzie pracuje Vit [/kryptoreklama] xD

Ati

Specjalista Gildii
12647 Złodziej
Napisano: 12 grudnia 2015, 17:07 · #3
0
Hahah, a jak działa pakiet przeżyć w Warszawie?

Audrey

Zaufany
1867 Rycerz
Napisano: 12 grudnia 2015, 18:52 · #4
0
Z kryminałów polecam Lackberg Podobno dobra jest książka "Dziewczyny, które zabiły Chloe", ale sama jeszcze nie czytałam

Vitanee

Przyjaciel Zwierząt
3557 Druid
Napisano: 12 grudnia 2015, 20:03 · #5
0
A ktoś coś wie o tym nowym zestawie opowiadań spod pióra Kinga?

Audrey

Zaufany
1867 Rycerz
Napisano: 12 grudnia 2015, 20:07 · #6
0

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia sobota, 12 grudnia 2015, 20:03 napisał

A ktoś coś wie o tym nowym zestawie opowiadań spod pióra Kinga?

Czekam aż do mnie dotrze do recenzji, jak się pojawi to dam znać

Mikeal

Adept Śmierci
2285 Nekromanta
Napisano: 12 grudnia 2015, 20:40 · #7
0
Ja pod choinką chęthnie bym widział całą "Malazańską Księgę Poległych" oraz "Zapomniane narody Europy" Strzelczyka. Oraz kilka par skarpet nie wiedzieć czemu moje zawsze się gubią.

Trzeci Kur

Kronikarz
1640 Kosmiczny Marines
Napisano: 12 grudnia 2015, 22:49 · #8
0
Hue hue, skarpety jako prezent to jest coś, czego nie doceniałem jako dziecko, ale z wiekiem to minęło:D Dlatego liczę, że babcia jak co roku zafunduje mi jakiś spoko komplecik skarpet, żebym nie musiał w ziemi grzebać gołym pazurem.
Co roku też daję wszystkim pod choinkę książki, mimo że pewnie nikt ich nie czyta (a tak się zawsze staram, by to były dobre książki!). Cóż - nikt nie mówił, że niesienie kaganka czytelnictwa daje szybko owoce

A tak będąc zupełnie poważnym - okres świąt to dla mnie najgorszy okres w roku. I nie dlatego, że trzeba kupować prezenty, a nie zawsze wiadomo co kupić lub dać. Moi rodzice żyją osobno, a to oznacza, że rok w rok muszę bywać na dwóch Wigiliach (czyli nawet w taki dzień nie da rady po prostu odpocząć) - do tego co roku muszę decydować na której Wigilii będę najpierw (a wiadomo, że taka "impreza" nie trwa pół godziny). Jak ja tego, kurde, nie znoszę
Nie wspominając już o tym, że jako osoba niewierząca, muszę brać w tych Wigiliach udział, żeby nikomu nie było przykro. Bo najchętniej siedziałbym sobie w swoich czterech kątach (i np. czytał AUTOBIOGRAFIĘ MONTY PYTHONA, traktując ten dzień jak każdy inny. Tylko że w domu nikt by tego nie zrozumiał.

PS kupujcie książki pod choinkę, trzeb być oczytanym i mieć szerokie horyzonty!

Ati

Specjalista Gildii
12647 Złodziej
Napisano: 12 grudnia 2015, 23:12 · #9
0
Kurze, my mamy podobny problem w tym roku. Chociaż bardziej dlatego, że postanowiliśmy spędzić je razem, a zatem musimy z alchemiczną dokładnością odmierzyć czas, jaki poświęcimy obydwu rodzinom. Przy czym oboje średnio mamy ochotę spędzać świąteczny czas z mniej lub bardziej obcymi dla siebie ludźmi. Szczególnie, że moja rodzina jest dość specyficzna i bardzo do siebie krzyczymy przy wigilii. W sensie każdy z każdym rozmawia przez co jest prawdziwy chaos i nikt tak naprawdę nie może dojść do głosu.

Dramat mam zawsze, bo chociaż uwielbiam moją rodziną, często wszyscy w ciągu roku są tak zajęci, że widujemy się kilka razu w roku. Także nie wiem czy ktoś coś już przeczytał/przesłuchał, ani tym bardziej czy kupił.

wojtaszek78

18
Napisano: 12 października 2017, 11:41 · #10
0
Powoli temat trzeba odświeżyc, bo świeta się małymi krokami zbliżają. Jakie macie pomysły na prezenty mikołajkowe dla najbliższych graczy?

Święta, święta i prezenty - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...