[GW1] Eye of the North

Mały tip dla Kafiego... Jeśli chcemy zobaczyć jakąś nazwę po angielsku (lub odwrotnie, jeśli gramy w innym języku i chcemy zobaczyć jakąś nazwę po polsku), PRZYTRZYMUJEMY PRAWY PRZYCISK CTRL, i jeśli zobaczę jeszcze jeden post o pytanie o jakąkolwiek nazwę w innym języku, autor dostanie 10% osta za LENISTWO.

Sympatyczny dopisek od Strażnika: ostra dziewczyna, nie ma co Ja też mogę wlepiać % za to? Prooszęęęę...
Wiem, że cię to irytuje, a wciśnięcie jednego klawisza to nie wysiłek, więc nawet powinieneś.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Co do zbroi, bardzo mi sie podoba nornów dla derwisza(taki fajny futrzak) i krasnoludzka dla rytualistki. Ale zgodzę się też, że niektóre "nowe" sety nie różnią od starych. A ogólnie GW:EN bardzo ciekawe(i śmieszne) jest.
Odpowiedz
mam mały problem dobra duży problem w zadaniu w poszukiwaniu Gadda nie mogę pokonać tych szkieletów. Może mi ktoś powiedzieć jak najłatwiej ich pokonać?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Których dokładnie szkieletów? Może jakieś screenshoty, opis miejsca itp... Nie pamiętam lokalizacji każdego szkieletu w grze...

Domyślam się jednak, że chodzi Ci o dotarcie do Asura Gate znajdującej się w podziemiu Shards of Orr. Cóż, sam miałem tam drobny problem. Ale, należy pamiętać o kilku sprawach, które mogą pomóc:
- warto mieć broń zadającą obrażenia od ognia (są bardzo nań wrażliwą) albo obuchową (bazowo młoty, ale można zdobyć miecz albo topór zadający takie obrażenia)
- wziąć ze sobą elementalistę (a najlepiej kilku) nukera (ogień!), który mocno pomoże. Albo można też wziąść elementalistę z wardami (ziemia!), który wrogów spowolni (Ward Against Foes) czy też zredukuje obrażenia (Ward Against Melee).
- bardzo wkurzające mogą być oślepienia rzucane przez magów, dlatego przyda sie mnich, który będzie to mógł niwelować albo ktoś od przerywania...
- można też próbować przebiec na chama ostatni fragment. Ja tak przynajmniej zrobiłem na końcu
Odpowiedz
← Guild Wars

Eye of the North - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...