Eye of the North - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Strażnik,
Których dokładnie szkieletów? Może jakieś screenshoty, opis miejsca itp... Nie pamiętam lokalizacji każdego szkieletu w grze...

Domyślam się jednak, że chodzi Ci o dotarcie do Asura Gate znajdującej się w podziemiu Shards of Orr. Cóż, sam miałem tam drobny problem. Ale, należy pamiętać o kilku sprawach, które mogą pomóc:
- warto mieć broń zadającą obrażenia od ognia (są bardzo nań wrażliwą) albo obuchową (bazowo młoty, ale można zdobyć miecz albo topór zadający takie obrażenia)
- wziąć ze sobą elementalistę (a najlepiej kilku) nukera (ogień!), który mocno pomoże. Albo można też wziąść elementalistę z wardami (ziemia!), który wrogów spowolni (Ward Against Foes) czy też zredukuje obrażenia (Ward Against Melee).
- bardzo wkurzające mogą być oślepienia rzucane przez magów, dlatego przyda sie mnich, który będzie to mógł niwelować albo ktoś od przerywania...
- można też próbować przebiec na chama ostatni fragment. Ja tak przynajmniej zrobiłem na końcu
Kafi,
mam mały problem dobra duży problem w zadaniu w poszukiwaniu Gadda nie mogę pokonać tych szkieletów. Może mi ktoś powiedzieć jak najłatwiej ich pokonać?
Kirei,
Co do zbroi, bardzo mi sie podoba nornów dla derwisza(taki fajny futrzak) i krasnoludzka dla rytualistki. Ale zgodzę się też, że niektóre "nowe" sety nie różnią od starych. A ogólnie GW:EN bardzo ciekawe(i śmieszne) jest.
Deunan,
Mały tip dla Kafiego... Jeśli chcemy zobaczyć jakąś nazwę po angielsku (lub odwrotnie, jeśli gramy w innym języku i chcemy zobaczyć jakąś nazwę po polsku), PRZYTRZYMUJEMY PRAWY PRZYCISK CTRL, i jeśli zobaczę jeszcze jeden post o pytanie o jakąkolwiek nazwę w innym języku, autor dostanie 10% osta za LENISTWO.

Sympatyczny dopisek od Strażnika: ostra dziewczyna, nie ma co Ja też mogę wlepiać % za to? Prooszęęęę...
Wiem, że cię to irytuje, a wciśnięcie jednego klawisza to nie wysiłek, więc nawet powinieneś.
Strażnik,
Podpowiem ci, że jest w Nightfallu, na wyspie Istan... Wychodząc z Kamadanu idź na północny-zachód. Powinieneś zobaczyć ją z daleka...

Z resztą, jak mogłeś w ogóle zdobyć 20 poziom w Nightfallu nie ocierając się o Sunspear Great Hall? Toż to absurd. Prowadzi tam kilka zadań jak i jest to miejsce początkowe dla wielu zadań głównych...
Kafi,
A gdzie jest ta sala?
krag,
Sunspear Great Hall - Wielka Sala Słonecznych Włóczni


Sunspear Great Hall jest tylko w Nightfallu. Wiąże się to z fabułą i tamtejszym światem.
Kafi,
A możesz po Polsku? Co to znaczy Sunspear Great Hall? No i czy można takiego znaleźć w Eye of the North?
Strażnik,
Poszukaj NPC-a z dopiskiem [Pet Tamer] (w wersji angielskiej, po polsku nie wiem, jak to jest...). Tacy znajdują się najczęściej w dziczy. Podpowiem ci, że w Nightfallu jeden z nich jest obok Sunspear Great Hall.
Kafi,
A wiecie jak się usuwa swojego zwierzaka ponieważ jetem już na tych nowych obszarach oswoiłem niedźwiedzia polarnego a później zauważyłem fajniejszego zwierzaka i dlatego chciałbym się dowiedzieć jak się usuwa swojego zwierzaka??
Strażnik,
Z góry zakładam, że zainstalowałeś już dodatek oraz go aktywowałeś.

Hmm... no pomyślmy... taa... jak to już klasycznie bywa we wszelakich grach roleplayowych aby się dostać do Nowych Obszarów trzeba... no tak, brawo, trzeba wykonać Zadanie. Zadanie bywają Trudnymi Zadaniami, albo gorzej, Wrednymi Zadaniami. Często też jest tak, że Zadanie opiera się na Inteligencji i trzeba Myśleć. Ale w Twoim przypadku jest to Łatwe Zadanie. Nawet Bardzo Łatwe, jak masz wysoki poziom postaci i dobrych bohaterów.

Codex Astrates states that this situation requires defensive operations... Ups, przepraszam, nie te realia
Tak więc w Kamadanie szukasz NPC-a, człowieka płci pięknej (kobieta), o imieniu Bendah. Od niej otrzymasz Łatwe Zadanie, które musisz Wykonać. I będziesz na Nowych Obszarach Dodatku.
Kafi,
a jak to zrobić
Deunan,
Nic nie trzeba kończyć, są tylko 2 warunki:
1. Posiadać GWEN i którąkolwiek z pozostałych części.
2. Postać, którą chcesz zabrać do EN musi mieć 20 lvl.
Kafi,
A czy trzeba skończyć podstawową wersję żeby zacząć grzać w dodatek??
Strażnik,
O co Ci chodzi? To jest dodatek, bierzesz swoją 20 poziomową postać z którejkolwiek z kampanii i możesz się bawić...
Teraz się mówi "Dzieci Kamadanu", Strażniku ;]
Kafi,
A czy trzeba będzie zaczynać do początku grę?
Diego158,
O to chyba ta stronka.. niektóre przyznam.. są wypasione, szczególnie taka jedna dla woja.. Popatrzymy jak to będzie wyglądało w realu...
Deunan,
http://gw.gamewikis.org/wiki/Armor_types
Proszę. Nie wiem co "trochę" ci tu zmienili. Jakieś specjalne nie są, ale monkowa czy dla woja bardzo mi się podoba. Poza tym, to tylko norskie sety. Denerwuje mnie tylko, że jak za swój niespecjalny wygląd są strasznie drogie. Mam nadzieję, że zbroje od Asur (ewentualnie od innej frakcji) będą warte swej ceny.

(EDIT)
Diego158,
Widziałem gdzieś te nowe pancerze... Nie widac prawie żadnej różnicy.. Troche tekstury zmienili z wcześniejszych
Strażnik,
Nowe umiejętności i 4 nowe pancerze dla każdej profesji. Do tego (z eventa wnioskuje) świetna linia fabularna. Ale wyzwania, a zwłaszcza podziemia, są dość ambitne i wymagają trochę doświadczenia w dowodzeniu drużyną oraz w samym graniu. Nie wspominam już o umiejętnościach (im masz ich więcej, tym lepiej), bo trzeba czasem ostro kombinować.
Wczytywanie...