[GW1] Eye of the North

Od dawna mam grę Guild Wars: Nightfall i jestem ciekaw o nowy dodatek Eye of the North.
Mam w związku z tym dodatkiem parę pytań:
1.Czy ów dodatek będzie po Polsku?
2.Czy najnowszy dodatek do Guild Wars będzie wymagał abonamentu?
i 3.Czy Guild Wars: Eye of the North będzie potrzebowała podstawowej wersji tej gry?


Proszę o odpowiedzi na te 3 pytania.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
1. Na pewno
2. Nie, GW nigdy nie będzie wymagało opłaty abonamentowej - płacisz za sam klucz aktywacyjny, nie za grę.
3. GW:EN będzie wymagało jakiejkolwiek z poprzednich części gry, nie jest możliwa gra bez żadnej z nich, ponieważ nie pojawią się tam żadne nowe profesje, będzie to tylko jakoby rozszerzenie o nowe tereny zbroje/bronie, misje, umiejętności itp.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Już jest przedpremierowa edycja EotN Ale pełna wersja będzie dopiero 31 sierpnia
Odpowiedz
A wiecie co nowego da profesji Derwisz?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Nowe umiejętności i 4 nowe pancerze dla każdej profesji. Do tego (z eventa wnioskuje) świetna linia fabularna. Ale wyzwania, a zwłaszcza podziemia, są dość ambitne i wymagają trochę doświadczenia w dowodzeniu drużyną oraz w samym graniu. Nie wspominam już o umiejętnościach (im masz ich więcej, tym lepiej), bo trzeba czasem ostro kombinować.
Odpowiedz
Widziałem gdzieś te nowe pancerze... Nie widac prawie żadnej różnicy.. Troche tekstury zmienili z wcześniejszych
Odpowiedz
http://gw.gamewikis.org/wiki/Armor_types
Proszę. Nie wiem co "trochę" ci tu zmienili. Jakieś specjalne nie są, ale monkowa czy dla woja bardzo mi się podoba. Poza tym, to tylko norskie sety. Denerwuje mnie tylko, że jak za swój niespecjalny wygląd są strasznie drogie. Mam nadzieję, że zbroje od Asur (ewentualnie od innej frakcji) będą warte swej ceny.

(EDIT)
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
O to chyba ta stronka.. niektóre przyznam.. są wypasione, szczególnie taka jedna dla woja.. Popatrzymy jak to będzie wyglądało w realu...
Odpowiedz
A czy trzeba będzie zaczynać do początku grę?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
O co Ci chodzi? To jest dodatek, bierzesz swoją 20 poziomową postać z którejkolwiek z kampanii i możesz się bawić...
Teraz się mówi "Dzieci Kamadanu", Strażniku ;]
Odpowiedz
A czy trzeba skończyć podstawową wersję żeby zacząć grzać w dodatek??
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Nic nie trzeba kończyć, są tylko 2 warunki:
1. Posiadać GWEN i którąkolwiek z pozostałych części.
2. Postać, którą chcesz zabrać do EN musi mieć 20 lvl.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
a jak to zrobić
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Z góry zakładam, że zainstalowałeś już dodatek oraz go aktywowałeś.

Hmm... no pomyślmy... taa... jak to już klasycznie bywa we wszelakich grach roleplayowych aby się dostać do Nowych Obszarów trzeba... no tak, brawo, trzeba wykonać Zadanie. Zadanie bywają Trudnymi Zadaniami, albo gorzej, Wrednymi Zadaniami. Często też jest tak, że Zadanie opiera się na Inteligencji i trzeba Myśleć. Ale w Twoim przypadku jest to Łatwe Zadanie. Nawet Bardzo Łatwe, jak masz wysoki poziom postaci i dobrych bohaterów.

Codex Astrates states that this situation requires defensive operations... Ups, przepraszam, nie te realia
Tak więc w Kamadanie szukasz NPC-a, człowieka płci pięknej (kobieta), o imieniu Bendah. Od niej otrzymasz Łatwe Zadanie, które musisz Wykonać. I będziesz na Nowych Obszarach Dodatku.
Odpowiedz
A wiecie jak się usuwa swojego zwierzaka ponieważ jetem już na tych nowych obszarach oswoiłem niedźwiedzia polarnego a później zauważyłem fajniejszego zwierzaka i dlatego chciałbym się dowiedzieć jak się usuwa swojego zwierzaka??
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Poszukaj NPC-a z dopiskiem [Pet Tamer] (w wersji angielskiej, po polsku nie wiem, jak to jest...). Tacy znajdują się najczęściej w dziczy. Podpowiem ci, że w Nightfallu jeden z nich jest obok Sunspear Great Hall.
Odpowiedz
A możesz po Polsku? Co to znaczy Sunspear Great Hall? No i czy można takiego znaleźć w Eye of the North?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Sunspear Great Hall - Wielka Sala Słonecznych Włóczni


Sunspear Great Hall jest tylko w Nightfallu. Wiąże się to z fabułą i tamtejszym światem.

Odpowiedz
A gdzie jest ta sala?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Podpowiem ci, że jest w Nightfallu, na wyspie Istan... Wychodząc z Kamadanu idź na północny-zachód. Powinieneś zobaczyć ją z daleka...

Z resztą, jak mogłeś w ogóle zdobyć 20 poziom w Nightfallu nie ocierając się o Sunspear Great Hall? Toż to absurd. Prowadzi tam kilka zadań jak i jest to miejsce początkowe dla wielu zadań głównych...
Odpowiedz
← Guild Wars

Eye of the North - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...