szczury_wroclawia_szpital

Odpowiedz

[GW1] Eye of the North

Deunan

Zabójca
544 Zabójca
Napisano: 8 września 2007, 17:43 · #21
0
Mały tip dla Kafiego... Jeśli chcemy zobaczyć jakąś nazwę po angielsku (lub odwrotnie, jeśli gramy w innym języku i chcemy zobaczyć jakąś nazwę po polsku), PRZYTRZYMUJEMY PRAWY PRZYCISK CTRL, i jeśli zobaczę jeszcze jeden post o pytanie o jakąkolwiek nazwę w innym języku, autor dostanie 10% osta za LENISTWO.

Sympatyczny dopisek od Strażnika: ostra dziewczyna, nie ma co Ja też mogę wlepiać % za to? Prooszęęęę...
Wiem, że cię to irytuje, a wciśnięcie jednego klawisza to nie wysiłek, więc nawet powinieneś.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!

Kirei

Uczeń Nekromanty
15 Nekromanta
Napisano: 12 września 2007, 21:16 · #22
0
Co do zbroi, bardzo mi sie podoba nornów dla derwisza(taki fajny futrzak) i krasnoludzka dla rytualistki. Ale zgodzę się też, że niektóre "nowe" sety nie różnią od starych. A ogólnie GW:EN bardzo ciekawe(i śmieszne) jest.

Kafi

Zaufany
253 Rycerz
Napisano: 16 września 2007, 19:19 · #23
0
mam mały problem dobra duży problem w zadaniu w poszukiwaniu Gadda nie mogę pokonać tych szkieletów. Może mi ktoś powiedzieć jak najłatwiej ich pokonać?
☻/
/▌
/ \
BOB!

Strażnik

Awatar Żywej Qi – W pełni panujesz nad qi
4516 Mnich z Dalekiego Wschodu
Napisano: 16 września 2007, 19:56 · #24
0
Których dokładnie szkieletów? Może jakieś screenshoty, opis miejsca itp... Nie pamiętam lokalizacji każdego szkieletu w grze...

Domyślam się jednak, że chodzi Ci o dotarcie do Asura Gate znajdującej się w podziemiu Shards of Orr. Cóż, sam miałem tam drobny problem. Ale, należy pamiętać o kilku sprawach, które mogą pomóc:
- warto mieć broń zadającą obrażenia od ognia (są bardzo nań wrażliwą) albo obuchową (bazowo młoty, ale można zdobyć miecz albo topór zadający takie obrażenia)
- wziąć ze sobą elementalistę (a najlepiej kilku) nukera (ogień!), który mocno pomoże. Albo można też wziąść elementalistę z wardami (ziemia!), który wrogów spowolni (Ward Against Foes) czy też zredukuje obrażenia (Ward Against Melee).
- bardzo wkurzające mogą być oślepienia rzucane przez magów, dlatego przyda sie mnich, który będzie to mógł niwelować albo ktoś od przerywania...
- można też próbować przebiec na chama ostatni fragment. Ja tak przynajmniej zrobiłem na końcu

Eye of the North - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...