[Kaczor Howard] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Kaczor Howard"!

Jeżeli spytałbym was o najlepsze filmy Marvela, ich lista z pewnością byłaby bardzo różnorodna. Ta sama sytuacja powtórzyłaby się przy prośbie o wymienienie ulubionego superbohatera uniwersum. Jestem jednak przekonany, że zdecydowanie mniejsza część z was potrafiłaby mi powiedzieć, jaki był pierwszy pełnometrażowy film na podstawie komiksów Marvela. Niektórzy celowaliby pewnie w produkcję z Kapitanem Ameryką. Muszę wam zaprzeczyć – co więcej, jeżeli nie znacie odpowiedzi, nie domyślicie się jej. Otóż w 1986 roku powstała amerykańska komedia science fiction w reżyserii Willarda Huycka, a wyprodukowana przez Lucasfilm, czyli George'a Lucasa. Nazywała się "Kaczor Howard" i była najgorszym początkiem filmowego uniwersum, jaki sobie można tylko wyobrazić.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Ogladając to jako dzieciak nie było tak źle (10 lat?), ale teraz pewnie bym nie dotrwał do końca filmu za sentyment niech ma 5
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Mam podobnie Pamiętam jak za dzieciaka oglądałem ten film na Polsacie i raczej pozytywnie odebrałem całą historię jak i postać dziwacznej kaczki. Dziś pewnie by to tak nie wyglądało. W ogóle to dopiero od niedawna wiem, że Kaczor Howard to świat Marvela (dla mnie zaskoczenie). Ponoć w kolejnych "Strażnikach Galaktyki" będzie go więcej.
Odpowiedz
← Artykuły

[Kaczor Howard] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...