[TESIV] Gildia złodzieji

Jak w temacie co ukradliście żeby dostać się do gildii ?.Doszedłem do wniosku ,że to może być śmieszny temat ponieważ ja na przykład ukradłem ... łyżkę która nie dość ,że coś waży to jest bezwartościowa już widzę te listy gończe : Poszukiwany złodziej łyżek, idźcie kupować specjalne kufry na łyżki.Ludzie strzeżcie się złodzieja łyżek .A wy co ukradliście?
Odpowiedz
Ja ukradłem skoomę,ponieważ jest dość droga oraz przeróżne srebrne rzeczy
Odpowiedz
Ja zazwyczaj kradłem broń, gdyż jest bardzo droga i opłacalna, może i trochę ciężka, ale jednak opłacalna. Może jeszcze poza bronią, jakieś wartościowe rzeczy rzeczy, np. jak w/w kolega skoomę
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz
A ja kradłem ludziom z domów kapustę i marchew . (takie rzeczy przydają się też przy nabijani umiejętności alchemicznych) Z początku gry przyszalałem i zrobiłem skok na jubilera z 10 wytrychami na b. trudne zamki, a moje umiejętności ślusarskie były ekstremalnie małe ponieważ zawsze gram bretonem nastawionym na magię. Chciałem ukraść gacie ze stołu, ale trąciłem coś przy stoliku, havok się wykrzaczył i gacie wystrzeliły jak z procy strącając wszystko z szafki. Dobrze, że jubiler jest głuchy...
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Ja jestem najlepszy. Żeby znaleźć gildię złodziei nic nie ukradłem tylko informacje dostałem od jednego z żebraków dając mu łapówkę.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia czw, 03 kwi 2008 - 18:55 napisał

Ja jestem najlepszy. Żeby znaleźć gildię złodziei nic nie ukradłem tylko informacje dostałem od jednego z żebraków dając mu łapówkę.


Ja tak samo zrobiłam Po co się męczyć - wystarczy dać parę monet żebrakowi. My mamy problem rozwiązany, a chłop jeszcze się ucieszy
Odpowiedz
Ale niestety trochę szkody tej wydanej kasy, więc radzę trochę popracować z retoryką.
PS. Łapówkę radzę dać jeśli mamy klasę Dremory, ponieważ ma zbyt niski poziom Osobowości.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Hahaha a ja mam dla was wskazówkę ;p A dokładniej idźcie do Brumy i najlepiej jakbyście byli w trakcje wykonywania zadania: Dwie strony monety? [chyba tak sie nazywa ;p 2 główne postacie to Jourund i Arnoria] Jourunt nie chce nic powiedzieć komuś z zewnątrz więc używacie wytrycha i dajecie się złapać ;p Potem wykonujecie do końca zadanie ;] Tak chyba jest najlepiej ;] A jak już jesteście w gildii to w brumie jest paser, proponuje zrobić tak żeby strażnicy latali w gaciach na swojej służbie ;p Wszystkich się da okraść ;]


Odpowiedz
Jak byłem w gildii z każdego miasta miałem przynajmniej jeden set zbroi strażnika ;p Sprzedawałem paserowi i kupowałem od niego zawsze jeden set z danego miasta ;p Po jakimś czasie dostają nowe ubranie ale ja zrobiłem że w Brumie każdy strażnic nic nie miał ;p tylko to w czym spał ;p A zyski z jednego miasta są duże ;p A ja max okradłem całą straż w Brumie i IC: Świątynia ;p Są chyba 2-3 zmiany straży w ciągu dnia ;p


Odpowiedz
Ja żeby dostać się do gildii złodzieji ukradłem... kaptur.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Gildia złodzieji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...