[GIII] Gdzie jest Biały Rozpruwacz?

Niewiem czy to pytanie jusz się pojawiło ale jeśli ktoś pamięta gdzie można znaleść białego rozpruwacza i hansona mile widziana mapka z zaznaczonymi miejscami za pomoc dzieki.

Korzystaj z opcji szukaj i słownika!
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 12 2007, 07:18 AM napisał

w temacie skrzynki masz mapkę z dosłownie wszystkim 103 to rozpruwacz, Hanson nie pamiętam ale masz legendę

EDIT:
http://www.gothicsite.pl/module/galery.aim.../galery/300.JPG

[post="54340"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





Poszedłem w te miejsce które wskazuje mapa przeszukałem je bardzo dokładnie i nie ma białego rozpruwacza może to jakiś bug .Jest może jakiś kod żeby go szybko znaleźć albo stworzyć .A jeśli ktoś znalazł rozpruwacza w innym miejscu niech zaznaczy na mapce będę wdzięczny.
Odpowiedz

Użytkownik Dark 20 dnia Feb 12 2007, 12:10 PM napisał

Poszłem w te mjejsce które wskazóje mapa przeszukałem je bardzo dokładnie i nie ma białego rozpruwacza może to jakiś bug .Jest może jakiś kod żeby go szybko znaleć albo stworzyć .A jeśli ktoś znalazł rozpruwacza w innym miejscu niech zaznaczy na mapce będe wdzięczny.

[post="54348"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nawet słownik masz wmontowany

Rozpruwacz jest tam, może masz jakiś bug.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Witam. Mam problem z Białym Rozpruwaczem. Widziałem mapkę, gdzie jest zaznaczony, ale go tam nie znalazłem . Moje pytanie brzmi: W jakim konkretnie miejscu znajduję się Biały Rozpruwwacz?? chodzi mi tu o to teren ( czy znajdujde się on w wąwozie, na wzniesieniu, w jaskini bo ja za Chiny Ludowe go znaleść nie mogę. (szukam go od 10 godz. ??)
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Szukałem go dzisiaj i znalazłem menela w wąwozie czy coś w tym rodzaju. Ale wiem, że jak dojdziemy od od góry mapy to będzie taki podjazd, a tam kilka goblinów ( 2 szamanów ) potem ,,otwarta przestrzeń,, na prawo przepaśc, na lewo góry. Uwaga po lewej stronie przed górami jest przesmyk, a w nim 5 nosorożców i 4 szablosępy Radzę je najpierw zaciachac, a co do białego syfa to będzie go już widac
Lfp for GvG
Odpowiedz
troche długo czasu upłyneło od ostatniego postu ale tez mam problem z białym rozpruwaczem.....bo go nie ma w miejscu zaznaczonym na róznego rodzaju mapach także w tej tutaj.....wybiłem wszystkie potwory w okolicy i także rozpruwacze ale żadnego białego tam nie ma....noże to jakis błąd tylko że ja mam polską orginalną wersję......
jeżli ktos to przeczyta i bedzie wiedział jak mi pomów to prosze o kontakt na gg5308219
Odpowiedz
czyli co..mam szukać wilka jakoś nikt o tym wcześniej nie wspomniał ale poszukam.i tak mam zamiar wybic całą zwierzynę z tamtego terenu ale wątpię czy to cos i to chyba jakiś błąd..........
Odpowiedz
Powiem ci tak: w temacie "Nietypowy problem, dotyczący Solucji" zamieściłem mapkę z Gothic 3 [ nie chce jej ponownie wstawiać na serwer i go przeciążać ] i tam jest zaznaczony "biały rozpruwacz" jako punkt 103. Nie mogę ci opisać drogi jak tam dojść bo sam się tam gubię i czasami mam problem ze znalezieniem go, ale dam ci wskazówkę: pamiętam ze tam jakoś przy tym zaznaczonym na mapie punkcie jest zgraja goblinów, a obok nich jest małe wejście pod górkę, gdy na nią wejdziesz to zobaczysz z odległości mniej więcej 15 metrów przy skraju tej górki jednego wilka, i to właśnie on nazywa się "biały rozpruwacz". Nie umiem inaczej pomóc.
Odpowiedz
wręcz przeciwnie doskonale wytłumaczyłeś mi gdzie on może być.....byłem tam wyciołem goblinów na dole i wszystkie zwierzęta pod tym pagórkiem ale na góre nie wchodziłem bo ekipa tam jest konkretna....gobliny nosorożce i szablozęby zaraz sie tam teleportuję bo teraz szukam 10 paczki drewna w Siliden.....bo nie moge wejśc do zamku.mam 74%reputacji:((
Odpowiedz
Dla wszystkich kt€rzy pytają o Białego Rozpruwacza daje mapke i krótki opis:
http://www.innenwelten-verlag.de/Bilder/nordmardetails.jpg

feuer Clan - klan ognia
Kloster eingagng - wjescie do klasztoru ognia
Orklager- obozowisko orkow
Eingang - wejscie
wiesser hetzer - bialy rozpruwacz

Idzie sie prosta aż dojdzie się do tego czubka z Klanu Wilka(czy tam młota) dla którego trzeba załatwić wybuchowe strzały. Przed jego chatą jest pare goblinów (2szamanów) potem pagórek i idzie się prosto obo po prawej są góry a po lewej wąwóz. Trochę po prawej stronie jest wąwóz a tam pare nosorożców i tygrysów szablozębnych a z tamtad juz widac tego wilka bialego rozpruwacza mam nadzieje że pomogłem troche.
Odpowiedz
Można jeszcze iść do grobowca Akaschy i kierować się na zachód pod górę i na pewno się na niego natniemy
Odpowiedz
taak ale jak pod góre jak to jest pionowa ściana??
Odpowiedz
ale gdzie leszy na mapie prosze zasnaczyc ta mapie plxx
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Guest dnia środa, 16 stycznia 2008, 13:06 napisał

ale gdzie leszy na mapie prosze zasnaczyc ta mapie plxx


www.youtube.com
wpisz "gdzie jest biały rozpruwacz" gość mistrzowsko to pokazuje
Odpowiedz
Kod na białego rozpruwacza Bogir_wolf pozdrawiam
Odpowiedz
← Gothic

Gdzie jest Biały Rozpruwacz? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...