Gdzie jest Biały Rozpruwacz? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_krzysiek*,
Kod na białego rozpruwacza Bogir_wolf pozdrawiam
Gość_krzysiek*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Guest dnia środa, 16 stycznia 2008, 13:06 napisał

ale gdzie leszy na mapie prosze zasnaczyc ta mapie plxx


www.youtube.com
wpisz "gdzie jest biały rozpruwacz" gość mistrzowsko to pokazuje
Gość_Guest*,
ale gdzie leszy na mapie prosze zasnaczyc ta mapie plxx
angielski,
taak ale jak pod góre jak to jest pionowa ściana??
Soldier,
Można jeszcze iść do grobowca Akaschy i kierować się na zachód pod górę i na pewno się na niego natniemy
angielski,
Dla wszystkich kt€rzy pytają o Białego Rozpruwacza daje mapke i krótki opis:
http://www.innenwelten-verlag.de/Bilder/nordmardetails.jpg

feuer Clan - klan ognia
Kloster eingagng - wjescie do klasztoru ognia
Orklager- obozowisko orkow
Eingang - wejscie
wiesser hetzer - bialy rozpruwacz

Idzie sie prosta aż dojdzie się do tego czubka z Klanu Wilka(czy tam młota) dla którego trzeba załatwić wybuchowe strzały. Przed jego chatą jest pare goblinów (2szamanów) potem pagórek i idzie się prosto obo po prawej są góry a po lewej wąwóz. Trochę po prawej stronie jest wąwóz a tam pare nosorożców i tygrysów szablozębnych a z tamtad juz widac tego wilka bialego rozpruwacza mam nadzieje że pomogłem troche.
Gość_Guest*,
wręcz przeciwnie doskonale wytłumaczyłeś mi gdzie on może być.....byłem tam wyciołem goblinów na dole i wszystkie zwierzęta pod tym pagórkiem ale na góre nie wchodziłem bo ekipa tam jest konkretna....gobliny nosorożce i szablozęby zaraz sie tam teleportuję bo teraz szukam 10 paczki drewna w Siliden.....bo nie moge wejśc do zamku.mam 74%reputacji:((
Bezimienny Michał,
Powiem ci tak: w temacie "Nietypowy problem, dotyczący Solucji" zamieściłem mapkę z Gothic 3 [ nie chce jej ponownie wstawiać na serwer i go przeciążać ] i tam jest zaznaczony "biały rozpruwacz" jako punkt 103. Nie mogę ci opisać drogi jak tam dojść bo sam się tam gubię i czasami mam problem ze znalezieniem go, ale dam ci wskazówkę: pamiętam ze tam jakoś przy tym zaznaczonym na mapie punkcie jest zgraja goblinów, a obok nich jest małe wejście pod górkę, gdy na nią wejdziesz to zobaczysz z odległości mniej więcej 15 metrów przy skraju tej górki jednego wilka, i to właśnie on nazywa się "biały rozpruwacz". Nie umiem inaczej pomóc.
Gość_Guest*,
czyli co..mam szukać wilka jakoś nikt o tym wcześniej nie wspomniał ale poszukam.i tak mam zamiar wybic całą zwierzynę z tamtego terenu ale wątpię czy to cos i to chyba jakiś błąd..........
Bezimienny Michał,
Jak sam Bogir mówi, "biały rozpruwacz" to biały wilk.
Gość_malik*,
troche długo czasu upłyneło od ostatniego postu ale tez mam problem z białym rozpruwaczem.....bo go nie ma w miejscu zaznaczonym na róznego rodzaju mapach także w tej tutaj.....wybiłem wszystkie potwory w okolicy i także rozpruwacze ale żadnego białego tam nie ma....noże to jakis błąd tylko że ja mam polską orginalną wersję......
jeżli ktos to przeczyta i bedzie wiedział jak mi pomów to prosze o kontakt na gg5308219
(eternal) Dylanjuh,
Szukałem go dzisiaj i znalazłem menela w wąwozie czy coś w tym rodzaju. Ale wiem, że jak dojdziemy od od góry mapy to będzie taki podjazd, a tam kilka goblinów ( 2 szamanów ) potem ,,otwarta przestrzeń,, na prawo przepaśc, na lewo góry. Uwaga po lewej stronie przed górami jest przesmyk, a w nim 5 nosorożców i 4 szablosępy Radzę je najpierw zaciachac, a co do białego syfa to będzie go już widac
Turin Mroczny,
Witam. Mam problem z Białym Rozpruwaczem. Widziałem mapkę, gdzie jest zaznaczony, ale go tam nie znalazłem . Moje pytanie brzmi: W jakim konkretnie miejscu znajduję się Biały Rozpruwwacz?? chodzi mi tu o to teren ( czy znajdujde się on w wąwozie, na wzniesieniu, w jaskini bo ja za Chiny Ludowe go znaleść nie mogę. (szukam go od 10 godz. ??)
Ranger,

Użytkownik Dark 20 dnia Feb 12 2007, 12:10 PM napisał

Poszłem w te mjejsce które wskazóje mapa przeszukałem je bardzo dokładnie i nie ma białego rozpruwacza może to jakiś bug .Jest może jakiś kod żeby go szybko znaleć albo stworzyć .A jeśli ktoś znalazł rozpruwacza w innym miejscu niech zaznaczy na mapce będe wdzięczny.

[post="54348"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nawet słownik masz wmontowany

Rozpruwacz jest tam, może masz jakiś bug.
Dark 20,

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 12 2007, 07:18 AM napisał

w temacie skrzynki masz mapkę z dosłownie wszystkim 103 to rozpruwacz, Hanson nie pamiętam ale masz legendę

EDIT:
http://www.gothicsite.pl/module/galery.aim.../galery/300.JPG

[post="54340"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





Poszedłem w te miejsce które wskazuje mapa przeszukałem je bardzo dokładnie i nie ma białego rozpruwacza może to jakiś bug .Jest może jakiś kod żeby go szybko znaleźć albo stworzyć .A jeśli ktoś znalazł rozpruwacza w innym miejscu niech zaznaczy na mapce będę wdzięczny.
Dark 20,
Niewiem czy to pytanie jusz się pojawiło ale jeśli ktoś pamięta gdzie można znaleść białego rozpruwacza i hansona mile widziana mapka z zaznaczonymi miejscami za pomoc dzieki.

Korzystaj z opcji szukaj i słownika!
Wczytywanie...