Pokaż swoją biblioteczkę

Tej, zapewne macie przepastne regały zawalone książkami lub całe sterty. A może układacie je w sofy, piramidy bądź inne konstrukcje? Pochwalcie się swoimi meblami, kurzem i tytułami, które posiadacie. Może znajdę wśród nich okładkę, która mnie zainteresuje albo będę prosił opinię na ten temat. Po prostu szukam inspiracji...

Moja jest mega uboga, bo co roku się przeprowadzam, więc nie tacham tego wszystkiego ze sobą, tylko oddaję rodzicom do piwnicy ;D aż się dorobię M4. No i istnieje także mój problem uzależnienia od publicznej biblioteki - takie tam są skarby, co internet nie widział.


20150905_142509.jpg
Odpowiedz
I tak z pewnością jest większa niż biblioteczka przeciętnego Polaka.
  • 2015-09-05-009.jpg
Odpowiedz
Pokazał bym, ale moja siostra wykradła mi połowę tytułów
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Oooo masz Cook'a? [zazdrość]


A ja Ci zazdroszczę "Malazańskiej Księgi Poległych". Skończyłem tylko pierwszy tom, a teraz zbieram na kolejne.

Cytat

Kaczyński? Biografia?


Nie biografia tylko wywiady. I co w tym złego?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia sobota, 5 września 2015, 20:26 napisał

I tak z pewnością jest większa niż biblioteczka przeciętnego Polaka.


Ooo, rzadko trafiam na ludzi, którzy mają na półce Kronikę Kroniki to wspomnienie mojego dzieciństwa - zawsze jak jeździłem w odwiedziny do dziadków, brałem Kronikę (Ziemi bodajże) i czytałem o "dinozarłach":D

I chyba widziałem tam jakieś dwie okładki Ludluma! (to samo wydanie leży na półce z książkami mojego taty)

Swoją biblioteczkę wrzucę, jak tylko zrobię porządek :x
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia niedziela, 6 września 2015, 21:20 napisał

A ja Ci zazdroszczę "Malazańskiej Księgi Poległych". Skończyłem tylko pierwszy tom, a teraz zbieram na kolejne.



Nie biografia tylko wywiady. I co w tym złego?


Nie, skąd. Tylko właśnie zastanawiałem się czy to biografia.

A Kroniki to chyba w każdym polskim domu są. Przynajmiej wszyscy rodzice moich znajomych to mają xD.
Odpowiedz

Cytat

Nie, skąd. Tylko właśnie zastanawiałem się czy to biografia.


Jakoś ta emtoka mnie zmyliła.

Cytat

A Kroniki to chyba w każdym polskim domu są. Przynajmiej wszyscy rodzice moich znajomych to mają xD.


Serio? Ja czułem się niemal jak hipster czytając "Ogrody Księżyca".
Odpowiedz
... Ziemi, XX wieku, Techniki

Czy to były książki (księgi?) sprzedawane przez akwizytorów? Bo nie wygląda to na coś przełomowego, ale - jak widać - z jakiegoś powodu jest bardzo popularne;p
Odpowiedz
Ale wy macie porządek na półkach w porównaniu ze mną...

Ej jak dodać zdjęcie na mobilnej wersji forum?
Odpowiedz
Wklej link i napisz przed [img ], a po [ /img] bez spacji.

Muszę wrzucić zdjęcie swoich kartonów z książkami czekającymi na regał. Te z Ikei są albo za małe albo za drogie.
Odpowiedz
Ja właśnie już zaczynam ostatnią półeczkę na mojej szafie . Muszę pomyśleć co dalej, nie wyobrażam trzymania sobie książek na podłodze lub właśnie w kartonach, toż to profanacja

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Jak będziesz się przeprowadzał i musiał decydować między bardziej potrzebnymi rzeczami a wydaniem jakiś 500zł na regał książkowy może zmienisz zdanie co do kartonów. Ale przyznam, że ogromnie tęsknię za widokiem półek zastawionych książkami i ciężko mi się poczuć w nowym mieszkaniu jak u siebie.
Odpowiedz
Aż tyle? Ja tam półki staram się robić samemu - kilka desek i drewnochron, żeby się trzymała i miała ładny kolor . Inna rzecz, że mieszkam z rodzicami i mogę sobie spokojnie w ścianach wiercić

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Nie wiedziałem, że z Ciebie taki Gepetto, Charonie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dżepetto ekonomiczny, bo ostatnią półkę na książki kupiłem...

Zaraz . Ja nigdy nie kupiłem półki na książki, zawsze albo jakieś stare, albo się robiło samemu . I tak najbardziej jestem dumny z domku dla kota (on też, bo bez przerwy w nim siedzi), no ale tam książek nie postawię

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
To już wiem, u kogo zamówię akcesoria dla swojego przyszłego właściciela.
Odpowiedz
Żeby nie było, że tylko spamimy - oto moja własna biblioteczka
  • IMG_1255.JPG

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
← Literatura

Pokaż swoją biblioteczkę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...