Pokaż swoją biblioteczkę

Twilight alarm! Twilight alarm! Twilight alarm!

Spoko, nie czytałem, nie wiem, o co chodzi. Ale widzę, że lubujesz się w polskiej fantastyce . A taaaaki porządek, większy niż w empiku na pułkach. No i chyba tematyczny podział - pedantycznie. Wszystko równiutkie, brak kurzu i pierdułek, porcelanowych słoni, zdjęć, kremów, kabli itd., jak u mnie (do zdjęcia zdjąłem to wszystko, by się nie kompromitowac bardziej ).
Odpowiedz
Hahah też od razu zwróciłam uwagę na Zmierzch.
Odpowiedz
Faktycznie "Zmierzch" razi niczym szpilka wbita w oko. Muszę pogratulować ładnego rządku Piekary. Sam mam tylko dwie jego książki.
Odpowiedz
Ha, ja Zmierzch czytałem, i dumnie się do tego przyznaję . Następne części już odpuściłem (chociaż rzadko tak czynię) - tyle jest dobrych książek, że szkoda wydawać na te bardzo złe

Równiutko to wiadomo, nie tematycznie, podział jest głównie alfabetyczny . A Piekara to bardzo dobry autor dla początkujących czytelników fantasy, stąd tak obszerna kolekcja

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
A ja jestem ciekaw biblioteczki naszego Krzysia
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ati zrobienie tego na telefonie, nie jest takie łatwe jak się może wdawać. xD

Nie no ja mam 2 biblioteczki w mieszkaniu tylko jedna bardziej robi za skupisko dla zdjęć, nagród itp. niż dla książek ale zamierzam się pochwalić tą z fantastyką.

Wcale mnie nie dziwi Charon, że masz tyle Piekary, sam mam jego wszystkie książki z cyklu o inkwizytorze, chociaż nie widać tego zza tej bariery...

20150907_174923_Burst01.jpg
Odpowiedz
Daj spokój, ja na telefonie ledwo potrafię poprawnie posta napisać.
Odpowiedz
Zdjęcie robione kartoflem czy pajdką chleba?
Odpowiedz
To są te "mniej" ważne z lat młodzików, turniejów itp. ważniejsze z mistrzostw etc. są bardziej dopieszczone... w sumie teraz po latach zastanawia się dlaczego dostawałem kryształy i inne szkła mając lat 7 czy 8 jako nagrodę, jaki zły pomysł to był...

Ati na LG G3 S taki kamień z ekranem , na telefonie w miarę wyglądało dodam tylko xD.

I czemu to zdjęcie jest odwrócone... przecież wykonywałem je inaczej. o.O
Odpowiedz
Serio? Mam ten sam telefon i nie wychodzą takie. Wiesz, że jak klikniesz na ekran to Ci wyostrzy na dany punkt?
Odpowiedz
A jak klikne więcej niż jeden punkt?
Odpowiedz
Ati, a nie myślałaś, by zamiast regału zamontować sobie półkę (albo półki) na książki? Wychodzi taniej. Trzeba tylko (niestety) trochę powiercić - no ale wiertarkę mogę ci pożyczyć;p
Z drugiej strony - wyczesana biblioteczka to jest coś...

Ja póki co okrzystam z jakiegoś taniego ikeowego regału, który pod ciężarem książek niebezpiecznie się chybocze i odchyla w miejscu łączenia desek. Przewiduję, że niedługo, gdy akurat nie będzie mnie w domu, runie razem z książkami i zrobi mi dziurę w podłodze;)
Odpowiedz
Sęk w tym, że to półek musiałabym sporo nawiercić, żeby zmieścić moje książki, a to nowe mieszkanie i nie wiem jeszcze na ile mogę szaleć z wiertarką.

Odgięcia są normalne, jedyne co możesz na nie poradzić to ryzykować podpierając dostatecznie wysoką książką. A że się chybocze - te Ikeowe zazwyczaj trzeba jeszcze od góry przywiercić do ściany albo ustawić cięższe rzeczy na dolnych półkach. Tak mi przynajmniej tata zawsze mówił.
Odpowiedz
Wczoraj na wieczór ogarnąłem trochę biblioteczke i zrobiłem nowe zdjęcia, które wyglądają jeszcze gorzej niż wcześniejsze, nie wiem jak mój ziemniak je wykonuję... Odkryłem, że brakuje mi trochę książek i za cholerę nie wiem gdzie są za to pojawił mi się dodatkowy Jakub Wędrowyczyk, Sługa Boży w nowym wydaniu.

Nie mieliście takich rewolucyjnych odkryć u siebie?
Odpowiedz
Problem w tym, że na dolnych półkach są ciężkie rzeczy, więc dół trzyma się ok - chybocze się góra
Szkoda mi wiercić dziury dla taniego regału z ikei, więc po prostu liczę na szczęście:D

@Niblla - niestety, nigdy nie miałem takich odkryć. Z reguły po prostu znikają mi książki (gdzie moje Chłopaki Ananskiego?!) i nigdy więcej już ich nie widzę
Odpowiedz
Zawsze mnie zachwyca biblioteczka Szmidta W ogóle wielu pisarzy ma takie wypasione książkowe leża.

Odpowiedz
Zazdro ;(

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Ciii... Wiemy kim jest i możemy zorganizować akcję by dał...
Odpowiedz
← Literatura

Pokaż swoją biblioteczkę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...